Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vacu steppel eltüntethetem a...

Vacu steppel eltüntethetem a narancsbőrt? Hány alkalom kell hozzá? Egyéb ötleteket van, hogy mi hatásos? (kezelés, kapszula, krém)

Figyelt kérdés
56 kg vagyok és 170 cm. Kezd egyre jobban látszani a fenekemen a narancsbőr, de még nem durva. A combomon csak akkor látszik, ha összenyomom a bőrt.
2013. máj. 23. 10:04
 1/2 A kérdező kommentje:
'ötletetek
2013. máj. 23. 10:29
 2/2 anonim ***** válasza:

Edzés. NEM FOGYÓKÚRA, HANEM EDZÉS!!!

Én 168cm voltam és 53 kg. Mindig volt narancsbőröm, bármit csináltam, Aztán a gyermekeim születése után nagyon meghíztam, és akkor rendszeresen keményen tornázni kezdtem.Most ismét 53 kg vagyok, de teljesen más a testem. Izmos, szálkás, nem löttyedt, és egy fikarcnyi narancsbőröm sincs...

2013. máj. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!