Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetovált lányok, veletek is...

Tetovált lányok, veletek is ez volt? Pár nappal a "nagy alkalom" előtt normális, hogy elbizonytalanodtam?

Figyelt kérdés

Kedden megyek tetováltatni, rég óta nagyon szeretném, a mintám is nagyon tetszik mostanáig is, csak magától a tetoválás "tényétől" bizonytalanodtam el.

Más is volt már így?


2012. nov. 16. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
6%

Szerencsére nem divatból csinálod.

Senki se divatból csinálja, saját bevallása szerint.

Mégis minden másodiknak van tetoválása.

Akkor hogy is van ez a divattal?


Arra is kíváncsi vagyok, hogy mi játszódik le a lelkében annak, aki erre szánja el magát.

Leírhatnád nekem, hogy mi játszódik le a fejedben.

Milyen plusz érzést ad neked. Miért lesz teljesebb tőle az életed.


Kérlek, magyarázd el nekem. Őszintén érdekel.

2012. nov. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezt a választ már láttam egy másik tetoválásról szóló kérdésnél. Még szerencse, hogy nem ismétled önmagad. :)

Miért csináltatom? Mert tetszik, mert úgy érzem, számomra kifejez dolgokat, érzéseket. Nem hiszem egy pillanatig sem, hogy több leszek tőle.


De Te - mint látszólag tetoválás ellenes - minek írsz ide, ehhez a kérdéshez, mikor én azokat kértem, hogy osszák meg a tapasztalataikat, akiknek van tetoválásuk, nem egy olyan embert, aki zsigerből ellene van.

2012. nov. 16. 23:59
 3/7 anonim ***** válasza:
6%

Először írok ilyen témában, ezek szerint nem vagyok egyedül a kérdéseimmel.

A kérdezés jogát ne vitasd el tőlem. Azért írtam, mert a felkérésedre nem válaszolt senki.


Érdekes dolog az egyediség megélése az uniformizálódás által.

Olyan ez, mint a Fila táska szindróma.


Láthatóan nem szeretsz engem, úgyhogy sok boldogságot kívánok neked az egyediséged leendő manifesztumával.

2012. nov. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon izgultam évekig vártam,hogy megcsináltassam (biztos akartam lenni benne). Első tetoválásként bevarrattam a fél oldalam :) Mielőtt mentem többször elbizonytalanodtam, de a párom mondta,hogy ha már rászántam magam,akkor csináltassam meg. Imádom,nem bántam meg.
2012. nov. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Én úgy voltam vele tizenévesen, hogy biztos, hogy szeretnék, de csak ha meglesz az a minta, aminek fontos jelentése van. 21 voltam, mikor megszületett a lányom. 8 hónapos volt, mikor magamra tetováltattam a nevét:-)
2012. nov. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Miért hazudsz, első? Láttam ugyanezt a választ (szinte szóról szóra) egy másik tetkós kérdésnél. Majd megkeresem, ha lesz időm. Mindegy is, amúgy is választ vártam olyantól, akinek TAPASZTALATA van a témáról, nem felesleges kérdéseket egy tetoválásellenestől. Téged se nem szeretlek, se nem utállak, hiszen nem is ismerlek - bár a megnyilvánulásaid alapján levontam bizonyos konklúziókat -, annyi azonban biztos, hogy nem egy hajóban evezünk. Úgyhogy kár is ragozni a semmit. :)


Nektek pedig köszönöm a választ, akkor ezek szerint normális az érzés. :)

2012. nov. 17. 13:42
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem csináltattam meg. Úgy voltam vele, hogy nem véletlenül bizonytalanodtam el, várok még vele. :)
2013. jan. 2. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!