Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fülbelövés után mennyi ideig...

Fülbelövés után mennyi ideig kell még benn maradnia az eredeti ékszernek? Mikor lehet cserélni?

Figyelt kérdés
Három hete lövetem a fülembe két fülbevalót, egyik oldalon a cimpába, másikon a porcba. A porcosról tudom hogy akár több hónap is lehet a gyógyulási ideje, ezért azt nem is piszkálom. De a sima cimpás fülbevaló meddig gyógyul? Egyébként egyiknek se volt eddig baja, be se pirosodott, be se gyulladt. Fájni viszont még mindig fáj, sőt a cimpás talán még jobban is. Kamillateával és Batadine-al kezeltem.

2013. máj. 23. 11:04
 1/6 A kérdező kommentje:
*lövettem
2013. máj. 23. 11:13
 2/6 anonim ***** válasza:
A cimpa elvben kb 2 hét alatt meggyógyul, bár nekem sokkal tovább tartott...a porcos az fél év.
2013. máj. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ, mire cseréled. Pl. lefertőtlenített aranyra nyugodtan cserélheted. (én cimpában már néhány nap után cseréltem)
2013. máj. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a cimpában 2 hét után kicseréltem, szóval azt nyugodtan cserélheted.

Fülporcban 2-3 hónap után cseréltem ki, 1-2x begyulladt utána, de szerintem csak azért, mert bizsu volt benne. Azóta pedig minden rendben van vele. ^^

2013. máj. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. máj. 23. 22:37
 6/6 anonim ***** válasza:
1 hónap
2013. jún. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!