Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen hibával visszavihetem a...

Ilyen hibával visszavihetem a ruhát cserére? (kép lent)

Figyelt kérdés

Vettem egy sportkabátot, az első használat után állítani akartam az egyik szíjon, mellyel a kabát bőségét lehet állítani a karon, de félig leszakadt a szíj, pedig egyáltalán nem erőltettem. Ha kicsit húznám teljesen leszakadna, varráshibásnak tűnik... Kicserélik ezt nekem vagy élből azt mondják, hogy megtépkedtem?


Kép:

[link]



2013. máj. 24. 19:54
 1/4 AudreyGirl ***** válasza:
próbáld meg. Bár függ attól is, mikor vetted meg a kabátot :D Vagyis mennyi időt adnak visszavitelre, cserére. Blokkot ne felejtsd el!
2013. máj. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Három napja vettem, hat hónap garanciát adnak rá azt mondták.
2013. máj. 24. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így is elég hatásos, én nem feszegetném.
2013. máj. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ezt valószínűleg javítani fogják, nem cserélik ki ilyen hiba miatt. Egyébként a szavatosság két év, nem hat hónap bármilyen termékre!
2013. máj. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!