Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes elmennem?

Szerintetek érdemes elmennem?

Figyelt kérdés

sziasztok , nemtom ki ismeri a white hair-t egy menőbb fodrászat, és régebben jelentkeztem átalakításra és most küldtek hogy engem is szívesen várnak a castingra, onnan válogatnak.. jellmező h soha nem nyeret semmit xd és onnan választanak embereket.. azt írták vagy fazon v. szín átalakítás vagy mind2, én meg korábban írtam hogy vágatni nem akarom.. tavaly levágattam rövidre, a hosszú jobban áll, és megbánnám ha vágnék belőle, ezért csak szín változtatást akarok, de eléggé kezelhetetlen szőkésbarna, nem vmi szép a hajam.. szóval be kell utaznom pestre, ami egy várossal alrébb van és ott egyeztetni, szerintetek érdemes lenne? már unom a hajam, csak félek h nem választanak be és feleslegesen mentem

17l


2013. máj. 27. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:

ez olyan, hogy minek eszel ha úgyis éhes leszel?....

inkább otthon ülsz a tv vagy a gép előtt?

2013. máj. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem csak félek h nem választanak be.. meg h rá akarnak beszélni olyanra amit én nem akarok.. pl feketére nem akarom v barnára festeni ahajam xd
2013. máj. 27. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!