Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől fájhat a nyelvpiercingem?

Mitől fájhat a nyelvpiercingem?

Figyelt kérdés
már megvan december óta, és ma elkezdett fájni. kissé arra hajaz az érzés, mint amikor megcsináltattam. külsőleg semmi nem látszódik. most phlogosollal öblögetek, de nem tudom, hogy mi a baj. feldagad:nincs, elszíneződés:nincs, szimplán fáj, és a beszédemre sem hat ki a fájdalom úgy, mint a szúrás után. azért azt megjegyzem, hogy a számban valami miatt, ki szoktak jönni ilyen kis "kráterek", ami körül a bőr piros, meg van duzzadva, a közepe viszont kifehéredik, és csíp kicsit. most is van egy ilyen a számban. mióta piercingem van, nem jött ki egy se, most viszont igen. valaki tapasztalt már hasonlókat(a nyelvpc-vel kapcsolatban)? mennyek vissza a szalonba, ahol csináltattam, vagy esetleg orvos a lelke?

2013. máj. 28. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Azokat a krátereket aftának hívják
2013. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!