Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy Angelina Jolie, ezen a videón is jól láthatólag 1996-tól ahogy öregedett napjainkig egyre szebb lett? (lent)


2013. máj. 29. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Mindig is szép volt.
2013. máj. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Ez a kérdés már többször is volt, és nem, nem lett szebb, szerintem az utóbbi időben kimondottan csoffadt és elgyötört lett szegény.
2013. máj. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Ezt én nem mondanám, mert szerintem 1999-ben volt a legszebb a videó alapján. Amúgy meg látszik, hogy az évek folyamán nagyon sokat fogyott, mert 1996-ban kifejezetten kerek arca volt, most pedig már szögletes.
2013. máj. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem is egyre szebb lett! :3

Gyönyörű nő lett, de egyébként mindig is az volt.

2013. máj. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
[link] azért itt nézzétek meg, szerintem tinikorában sokkal gyönyörűbb volt. Persze most is az!!!
2013. máj. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
az újabb videókon ki van festve, azért néz ki jobban, a frizurája meg van csinálva. szerintem a 1996-os videón szebb.
2013. máj. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

A változást én is látom. Szerintem soha nem volt csúnya, és most sem az. Szerintem sok dolog van, ami szerint most jobban néz ki, de szerintem nem szebb, mint volt!

1.,Akkor még ennyire nem "csinálták" meg. Festés, haj és a ruha.

2.,Nem igyekezett, hogy annyira az a tipikus nő legyen! Élvezte, hogy kitűnik valamivel és az, a kinézete volt! (mára ez megváltozott!)

3.,Az évek során egy fiatal lányból nő lett. Szerintem ez is befolyásolja, hogy másnak látjuk.

4.,És még ami meglátszik-főleg egy mostani fotón:2011,2012,(2013:csak azért tettem zárójelbe, mert mindenki a műtétre hivatkozna)-nagyon sokat fogyott! (ez utóbbi a változásban szerintem nem előnyére történt!)

2013. máj. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon szép nő!!:)
2013. júl. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!