Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mrnnyire vagy elégedett...

Mrnnyire vagy elégedett azzal, ahogy kinézel?

Figyelt kérdés

Közvélemény kutatást végzek, hogy ki mennyire elégedett magával, mennyit tesz azért, hogy megfeleljen a saját elvárásainak. :)

Itt gondolok külső és belső tulajdonságokra is.



2013. febr. 11. 21:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
semennyire
2013. febr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

Viszonylag elégedett vagyok, 10-es skálán talán 8-ast adnék magamnak.


Amit változtatnék a külsőmön: hosszabb hajat szeretnék, még izmosabb, formásabb akarok lenni, és szeretnék nőni (de azt már nem fogok :'( )


Amit a belsőmön változtatnék: kevesebb idegeskedés és aggódás, kiegyensúlyozottabb hangulat, még több önbizalom és határozottság


20/L

2013. febr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

Nem is tudom ...

1:nem tetszik a haj tipusom, dus es szokesbarna...

2:utalom a borom ..(neha van 1-2 pattanasom, miteszerbol is akad, sot vegyes a borom, hol szaraz hol zsiros..)

3:nagynak tartom az orrom

4:nm hosszuak a labaim

5:lehetnenek nagyobbak a melleim..

6: lehetnek magasabb

es meg sorolhatnam...


Amit megteszek h megfeleljek sajat elvarasaimnak:

Mindig apoltak a kormeim ( szeppen natur szinnel lakkozva)

Szoretelenitek ( intim, honalj, lab, kar, szemoldok,bajusz)

Hidratalom a borom

Egy csomo kencefizet hasznalok az arcomra ( a pattanasok miatt)

2013. febr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%

Most ilyen 6/10 vagyok elégedett magammal

épp diétázom, sportolok, ha sikerül a 7-8 kg fogyás akkor olyan 9/10 es elégedett leszek.

Amúgy az orrom lehetne kisebb, de ez van elfogadtam magamat már így, nem akkora vész:)


20/L

2013. febr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%
ja és belső: nagyjából elégedett vagyok, de szeretnék magabiztosabb, kevésbé lusta lenni, lazább, meg szeretnék pozitívabb lenni. Ennyi :) előző voltam
2013. febr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%

Külsőre megtanultam már elfogadni magam szóval elégedett vagyok teljesen, annak ellenére hogy vannak hibáim, nem is kevés.

Belsőre viszont egy kupac szemét vagyok csak. Hogy szépen fogalmazzak. Ezen sajnos nem tudok változtatni.

2013. febr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

külső: megfelel nagyjából, de azért mozgok, meg odafigyelek, ha többet eszem, hogy legközelebb kicsit visszafogjam magam, hogy ne hízzak.

belső: kitartóbb lennék és kevésbé lusta, meg türelmesebb

még idegeskedni is lusta vagyok, gyorsan felkapom a vizet, aztán egy perc múlva már azt sem tudom, min akadtam ki :D

olyan szeretnék lenni, mint anyukám, ha nagy leszek: kiegyensúlyozott, bátor és kedves, de a jelenlegi énem is egész tűrhető :D

19/L

2013. febr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%

Vicces, mert én például a belső tulajdonságaimra büszke vagyok, és tisztában vagyok magammal, amit nagyon szeretek.

A külsőmmel kapcsolatban annyi, hogy szeretem az arcom, utálom a testem. Ha kicsit foglalkozok a fejemmel, akkor minden oké, szerintem szép vagyok. De lentebb minden kaki.. kicsik a melleim, vastagok a karjaim, a combjaim, van vagy 15 kg feleslegem, amit le kellene adnom, de kéne az elhatározás, a löket, aminek a segítségével menne. Amúgy ha lemenne a feleslegem, én tuti, hogy 10-est adnék magamnak, mert a megváltozhatatlan dolgokkal nem tudok mit csinálni, el tudom fogadni. Azt tudom, hogy lefogyhatnék, de nem teszem valamiért.

2013. febr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A belső tulajdonságaimmal elégedett vagyok, a külsőkkel nem teljesen, ezért kezdtem el néhány hónapja felsőtestre is aktívabban sportolni.
2013. febr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
62%

Hát... összességében nem rossz.. de jó lenne világosabb szemöldök, meg barnább arcbőr. Ja igen, és kicsit kisebb száj, mármint kevésbé széles, és vastagabb felső ajak. A testet illetően meg: vékony lábak :'( De igazából amit meg lehet tenni, azt megteszem hogy változtassak :D Így is rengeteget változtam - előnyömre. :))

Amit viszont imádok külsőleg, hogy a mellem 70 C vagy D, de közben 58 cm a derekam hozzá és iszonyat lapos a hasam, jól néz ki:D

Belső tulajdonságokat tekintve, lehetnék kevésbé féltékeny. Szörnyű, komolyan. Viszont azt szeretem, hogy szenvedélyes vagyok és hogy nagyjából bármit véghez tudok vinni, ha a fejembe veszek valamit. Így adtam le 10 kilót fél év alatt és lettem 67 helyett 57 :D Másoknak ilyen téren sincs kitartása sokszor, örülök hogy nekem volt/van. Mondjuk a szenvedélyesség végett sokszor vagyok kicsit erőszakosabb, harciasabb mint kéne, kicsit olyan "amazon" típus :DD Ez hol jó, hol rossz, de inkább ilyen vagyok, mint csendes, megbújó típus.

2013. febr. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!