Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy egyn no...

Miert van az, hogy egyn no aki elmult mar 35 eves levagja a hajat es roviden hordja? Sokkal szebb lenne hosszuval

Figyelt kérdés

2013. máj. 30. 08:00
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Nem hinnem h mindenki levagja a hajat aki elmult 35.. van egy par 35-on tuli no a kornyekemen hosszu hajjal:)
2013. máj. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Miért lenne szebb hosszú hajjal? Nem mindenkinek áll jól a hosszú haj, ahogy nem mindenkinek áll jól a rövid haj sem, egyénfüggő, az emberek úgy hordják a hajukat, ahogy akarják
2013. máj. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert lehet neki így praktikus. Vagy annyira el van roncsolódva hogy csak az olló segíthet.

Én így jártam, pedig nem vagyok még csak 26, de nem tudom megnöveszteni, mert ugyan megnő, de nagyon egészségtelenül néz ki, és nem lehet vele mit kezdeni.

2013. máj. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%

Nem vágatja le mindenki.

És speciel 42 vagyok, és majdnem derékig ér a hajam, és nem is szándékozom levágatni.

2013. máj. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 SzilKa ***** válasza:
27%
Én 35 vagyok és röviden hordom... Egyrészt jobban áll, másrészt fiatalosabb, harmadrészt tetoválóként nem árt a vagány frizura :)
2013. máj. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
mert mar feladtak.
2013. máj. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

1: nem minden 35 éven felüli nő vágatja le

2: neki így kényelmes, így tetszik, így praktikus.

2013. máj. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én 39 éves vagyok, és majdnem derékig ér a hajam. mindenki megdicséri, és ráadásul alig néznek 30-32-nek, mert nincs festve, és nem őszülök egyáltalán. nem vágatnám le, mert öregítene. ami szép az emberen, azt kell kihangsúlyozni.
2013. máj. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én még csak 30 vagyok de kb 3 éve röviden hordom olyan állig érő. A férjem könyörög, hogy ne növesszek meg, de nekem egy megváltás volt, 2 gyerkőc munka mellett sokkal praktikusabb, a hosszút mindíg összekötöttem, ezt ezerféleképp megcsinálom, és alig telik pár percbe a szárítással együtt. Nekem a fő ok mondjuk az volt, hogy nagyon gyorsan zsírosodik, és így jobb a gyakori mosás miatt, féltem levágatni, de kiderült hogy nekem pl sokkal jobban áll mint a hosszú
2013. máj. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok, de én is jobban érzem magam rövid hajjal. Egyszerűen ilyen a stílusom, és sokkal jobban áll, mint a hosszú, valahogy kiemeli az arcom. 35 éves koromra sem tervezem megnöveszteni.
2013. máj. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!