Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lassan itt a bikiniszezon....

Lassan itt a bikiniszezon. Lányok, titeket zavar magatokon a narancsbőr? Srácok, és titeket a csajokon?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem igazán. Tudom, hogy ott van, tudom, eltüntethetném, ha nem lennék ilyen lusta disznó :D, de annyira nem zavar. Van ezer más dolog, ami jobban foglalkoztat. 21 L
2013. máj. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem eléggé zavar. Pedig 47 kiló vagyok, mozgok is, iszom rendesen és nem szemetet eszem, mégis ott van. Kenegettem már mindenfélével, most magamnak keverek rá olajokat, remélem legalább halványítja majd kicsit.
2013. jún. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
utolsó, én a kókuszvajról olvastam, hogy segít a narancsbőrön, bár én arra nem kenem, de egy talán próbát megér.
2013. jún. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok: én szőlőmagolajról hallottam, szóval most azt kenem rá, meg rakok bele fahéjolajat és rozmaringolajat, elvben ezek is jók rá..de köszi, hogy írtad, lehet, hogy kipróbálom majd a kókuszolajat is:)
2013. jún. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amióta lefogytam 14 kg-ot, azóta a combom és a fenekem sem igazán narancsbőrös, előtte meglehetősen az volt. Nem zavar, ennyi szépséghiba belefér.
2013. jún. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!