Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » önbizalom hiányban szenvedek...

önbizalom hiányban szenvedek mit tehetnék hogy nagyobb legyen?

Figyelt kérdés

pedig tudom magamról hogy gyönyörű szemeim vannak nem vagyok kövér de sovány se vagyok nem vagyok megelégedve az alkatommal,csúnyának érzem magam van egy kis hasam,és nem veszek fel feszülős felsőket.

van egy párom neki hatalmas egoja van és bánt mikor saját magát dicséri azt hiszi hogy féltékeny vagyok rá :O

más srácok az utcán cuppognak, megszólitanak mosolyognak stb. de valamiért azt érzem hogy csúnya vagyok


2013. máj. 30. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Küldesz képet üzibe?
2013. máj. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem akarok mert lehet ismersz :D és tiszta égő lenne
2013. máj. 30. 23:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyi érdekes dolog van ezen a világon, te meg ilyen f*szsággal foglalkozol?
2013. máj. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha pozitív visszajelzéseket kapsz és van barátod akkor miért sírsz?Ez már pszichés bajra utal...
2013. máj. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem küldesz képet? budapest XI. kerbe lakom 17/f vok szerintem tuti nem ismerlek..
2013. máj. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az önbizalomhiánynak nem sok köze van a külsőhöz. Ez mindig belülről fakad, aztjelenti, hogy nem bízol magadban, és aki nem bízik sajátmagában az nem szereti saját magát. Aki nem szereti saját magát az mást hogyan? Szetetni nem, csak támaszkodik.
2013. máj. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyébként önbizalmat szerezni mindog az adott napon lehet, úgy hogy olyat teszek, amitől félek. Nem félek belemenni olyan helyzetekbe amitől rettegek, pl tömeg előtt beszélni, megfogni egy pókot ha félek tőle, kimondani az elfojtott érzéseimet, átölelni az édesapám és őszintén kimondani neki h mennyire szeretem. kemény dió.
2013. máj. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!