Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Olcsó és jó ebay eladókat...

Olcsó és jó ebay eladókat keresek. Valaki? (ink. Kiegészítő, de ruha is jöhet)

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Komolyan azt várod, hogy belinkeljünk jó félmilliárdnyi kínai eladót??


Ők olcsók.

Azt pedig tudni kell, hogy ilyen áron, milyen minőséget várhat az ember.

A megbízhatóság meg... hogy ideér-e a csomag, az jórészt a postán múlik. Nem csak a hazain.

2013. jún. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 pinkpancser ***** válasza:
100%
Rendelj nyugodtan. Ha nem jó a cucc, akkor még mindíg visszakaphatod az árát.
2013. jún. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért pont ebay? Vaterán, tudok neked ajénlani, ezeregycsoda, aranykacat :D (Márkás, általában megkímélt dolgokat addnak el, töredék áron)
2013. jún. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 pinkpancser ***** válasza:
100%

Mert vaterához képest 30-40%-os áron lehet ugyanazokat is megvenni? És a kínai eladók hozzáállása is jobb szokott lenni, mint a magyaroké.

Persze tisztelet a kivételnek, van aki tényleg egyedi és jó cuccokat ad olcsón, de sajnos kevés ilyet találtam.

2013. jún. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

csak én nem látok felszólítást több milliárd kínai eladó belinkelésére? nyilván alapba ilyeneket vártam, nem ennek a filozófiai, gazdasági stb elemzését, köszönöm


eszembejutott ma, hogy kiírtam ezt a kérdést, és mikor hazaértem egyből megnéztem, hogy majd biztos rengeteg szuper link vár rám. hát köszönöm, ti is ilyen segítséget kapjatok, ha kell valami

2013. jún. 4. 03:33
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

de buta vagy; nem kell megsertodni (es nem kell rosszakat kivanni idegeneknek), de ha felfognad, hogy mit kersz, akkor ertened, hogy milyen lehetetlen


2008-ban 85 millio felhasznaloja volt az eBaynek, ebbol ki tudja mennyi elado es mennyi vasarlo. Nagyon sok vasarlo is elado egyben, de gondolj mar bele, tobb ember van regisztralva eBayre, mint amennyi Magyarorszagon el.


Raadasul egy ember mindig tobb termeket arul mint 1, vagyis a termekek szama tobbszorose a regisztralt felhasznalok szamanak. Nincs olyan hogy "kedvenc" elado, mert mindenki mast vasarol.


De elarulom en hogy szoktam, hatha segit. Beirom, hogy peldaul silver ring (mert ezust gyurut keresek), es kijon kismillio talalat. Bal oldalt beallitom, hogy csak olyat mutasson, ami ingyen postaz (free shipping), aztan beallitom, hogy ar szerint csokkeno sorrendbe rendezze, es elkezdem nezegetni, hogy mik vannak.


Ha valami megtettszik akkor mindig elobb az elado ertekeleset nezem. Ha 100% akkor nincs kerdes. Ha kevesebb, pl. 98 % akkor megnezem hany eladasa volt. Ha mar eladott 8ezer termeket es ugy van 98%a, az teljesen jo.


Ha csak 5 termeket adott el es ugy van 98%a az gaz. Amugy 97% ala sose szoktam menni.


Ha valami olyan termekre vagyom, ami csak nehany eladonal kaphato es az o ertekeleseik nem tul jok, akkor mindig megnezem a negativ ertekeleseket. Ugyanis abbol is sokat tanulni az eladot illetoen. Mert van aki lassan postaz es azert kapott negativot, az kulonosebben nem erdekel, mert raerek. Ha valaki rossz termeket kuldott es egy forrofeju vasarlo rogton negativot adott, de az elado a negativ utan kommentelt hogy visszaadta a penzt vagy ilyesmi, akkor az oke.


Ha olyan a negativ ertekeles, hogy nem jott meg a cucc, az elado nem valaszol emailekre, akkor az felejtos, mert megbizhatatlan. Vagyis mindenki kovet el hibakat, de ha latom a probalkozast, hogy jova akartak tenni, akkor azoktol rendelek nyugodt szivvel.


szoval hasznald a kis fejecskedet es a keresot es nezelodj...

2013. jún. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 pinkpancser ***** válasza:
100%
Igen, sok olyan eladó van aki már akkor is visszaküldi a lóvét ha nem jön meg időre. Volt olyan aki azt írta, hogy max 21 nap. 25 nap múlva írtam, hogy még semmi, és utalta is vissza szépen. Aztán pár nap múlva megérkezett :)
2013. jún. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
van annyi intelligenciám, hogy ha valamit specifikusan keresek, beírjam a keresőbe, és beállítsam a nekem kedvező opciókat, a kérdést azért írtam ki, mert most éppen nem ezt szándékoztam volna csinálni, ugyanis nem konkrét dolgot keresek, még csak nem is egy nyakláncot, karkötőt, gyűrűt, bármit. azt hittem ez mindenkinek egyértelműen leszűrthető a kérdésből, nem úgy tűnik.
2013. jún. 4. 23:36
 9/10 A kérdező kommentje:
azért köszönöm a fáradalmaitokat
2013. jún. 4. 23:36
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

vazzeg, beirod accessories vagy azt hogy clothes es keresel


ha azt mondod, hogy xyz specifikus szart keresel es esetleg pont tudok egy eladot, akitol en is vettem ugyanazt, az meg hagyjan, akkor segitunk, de igy, hogy azt sem tudod mit keresel....


amugy mondtam hogy ne sertodj meg de ugy latszik nem tettszettek a valaszok...


ha azt irod, hgy bio lichit keresel a XV. keruletben, akkor lehet hogy lesz valaki aki segit, de ha azt irod, hgoy gyumolcsot keresek, tudnatok zoldsegest ajanlani Pest megyeben akkor szerinted hanyan fognak segiteni?

2013. jún. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!