Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Zoknivásárláshoz ötlet Mit...

Krema kérdése:

Zoknivásárláshoz ötlet Mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Zoknit akarok venni, lehetőleg olcsón.

Két fő szempont alapján választok:

1.)legalább 90%-ban pamut legyen

2.)olcsó legyen


Nem érdekelnek különféle márkák, le$zar0m, hogy milyen embléma fityeg rajta, de azért annyira olcsó kategóriát sem akarok venni, ami szétfoszlik néhány héten belül.

Szóval nem baj, ha kicsit drágább, mint 2 forint, csak tartós legyen és ne műszálas.


Kinek mi a tapasztalata?

Hol érdemes vásárolni?



2013. márc. 26. 08:23
 1/8 gelazso ***** válasza:
mindenhol érdemes, fontosabb hogy ne legyen szoros a gumi a tetején
2013. márc. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
J. Press márka fehérneműboltban, Metroban, amennyiben pasi vagy, írásod alapján, férjem csak ilyet hajlandó felvenni, és nem sokkal drágább, mint egy mezei zokni
2013. márc. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én SPAR-ban szoktam
2013. márc. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A J-pressnél mennyibe kerülnek?

És a METRO-ban vállakozói engedély nélkül lehet-e vásárolni?

mert ott azért olcsó szokott lenni nagy mennyiségben és nekem legalább 15 pár zokni kell most.A párod szerint kényelmesek azok a zoknik?Hajlamosak a kibolyhosodásra?


A SPAR-os zoknikkal mik a tapasztalatok?

2013. márc. 26. 19:52
 5/8 anonim ***** válasza:
régebben én is olcsóbb zoknikat vettem, de aztán rászoktam a 600-1000 forintos darabokra. azt kell hogy mondjam ég és föld a különbség! ha megteheted ne sajnáld rá a pénzt. különösen a puma meg a nike jó és ne félj a műanyagtól sem a coolmax zoknik pl nagyon jók
2013. márc. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az a baj a nagyon olcsó (300 Ft, vagy az alatti árúakkal), hogy olcsó ugyan, de kétszer kimossa az ember, és utána mehet a kukába, vagy törlőrongynak: szétfoszlik, lecsúszik, szétmegy az anyag.


Az előttem szólóhoz csatlakozva én is azt ajánlanám, HOSSZÚ TÁVON "olcsóbb" a 600-1000 Ft körüli JPress márka, ami a középkategória felső szintje, de legalább két évig lehet hordani, tehát érdemesebb a "drágábba" befektetni.

2013. márc. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha a munkahelyed ad kártyát vagy kérsz kölcsön valakitől, szomszédtól, akkor tudsz ott vásárolni, saját célra, nem kell hozzá vállalkozás, egy tábla csokiért is be lehet menni.

Sima fehérneműboltban is kapható a J. Press, van vastag és vékony változata, elegáns és sportos is, évekig jó, ahogy előttem írták, helyfüggő, mennyibe kerül, 7-800 Ft.

2013. márc. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem annyira a jpress nem vált be. nyúlik.

mint írtam fő kedvencem a puma

abból is azok, amiknél nem érzed elől a varrást

2013. márc. 29. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!