Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért ilyen 2 hét után a...

Miért ilyen 2 hét után a műkörmöm? Zselés, épített

Figyelt kérdés
Fellevegősödik, amikor valamihez hozzáérek, hátra feszül. Buborékos az anyaga is, nagyon csúnya. A körmös azt mondta, hogy én vagyok a hibás, mert lehet, hogy nem vigyázok rá. Pedig nem így van, de mindig 1-2 hét után feljön a körmöm. Most fogok váltani, de nyugtassatok mev, hogy nincs olyan, hogy a vendég alkalmatlan műköröm viselésére? :)
2013. jún. 2. 07:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik műkörmöst, ez egy kontár.
2013. jún. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy nincs, nem te vagy a hibás. az én körmöm még az ötödik héten sem levegős pedig én tényleg nem vigyázok rá. a körmös aki béna csak rád keni. Ha budapesti vagy akkor tudok ajánlani egy nagyon ügyes lányt, igaz kicsit drága de megéri!
2013. jún. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Vidéki vagyok, de azért köszönöm

:) Akkor ezek szerint nem velem van a baj. Még azt is mondta, hogy az is a baj, hogy amikor elkészíti a körmöm, megmosom a kezem. ( persze, hogy megmosom a kezem, tiszta por vagyok, nem akarok úgy hazamenni.. )

2013. jún. 2. 08:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress masikat.Tuti nem veled van a baj.En nem is vagyok poros mikor elkeszulok.
2013. jún. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak azt tudom ondani hogy keress mást!

Én sem vagyok sosem poros mert készítés közben folyamatosan söpri le a kis kefével ...

2013. jún. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
El ne hidd neki,hogy te vagy a hibás. Nem is szabadna porosnak lenned a végén. Megértem,hogy váltasz. Én is most váltottam,és szerencsére már elégedett vagyok. Nehéz jó körmöst találni.
2013. jún. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem a te hibád. Ha annyira poros vagy a végén, hogy kezet kell mosnod, ott bizony nagy hiányosságok vannak a kollégánál. A végén már egyáltalán nem szabad porosnak lenni. Nyilván, van, aki szeret úgy is kezet mosni, mert előtte azért porolunk, kiszárad a kéz.

Van, akinek jobban levegősödik, ez körömfüggő, de azért általánosságban még azoknak is bírja 4 hétig, akinek picit levegős.

2013. jún. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az egész asztala, környezete, eszközei porosak. Vastagon áll a körömpor mindenütt. Akkor ez is baj? Igen, mindig poros a kezem a végére, és annyira fellevegősödik a körmöm, hogy teljesen leválik, annyi tartja, hogy a köröm alján egy picit érintkezik még. De félek, hogy leszakad!! :|
2013. jún. 2. 10:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Az azért baj, mert azt mutatja, hogy igénytelen. Ez egy baromi poros szakma, nem árt néha portalanítani. Nem kell naponta, de azért vendégfüggően pár naponta nem árt. Ettől még simán lehet mondjuk jó körmöket felrakni, de ha a környezetére igénytelen, akkor 99%, hogy a munkájára is.
2013. jún. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!