Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyennek gondoljátok Demi...

Milyennek gondoljátok Demi Lovatót külsőre? Milyen a stílusa?

Figyelt kérdés

Szerintem Demi szép, a stílusa nagyon tetszik! :) És neki legalább még jó hangja is van.

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]


2013. jún. 2. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a stílusát. Sokan szekálják, hogy picit dagi, de szerintem teljesen normális az alakja. Amúgy szerintem a barna haj jobban áll neki, de a szőke sem rossz.

A hangja is fantasztikus, az új albuma valami hihetetlen, az összes dalt imádom rajta. :))

2013. jún. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A bájos mosolya teljesen elveszi a tekintetet a kis súlyfeleslegéről. Nagyon szép! :)
2013. jún. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A régi stílusát sokkal jobban kedveltem :)
2013. jún. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem látom szépnek, azt meg nem tudom hogy kicsoda és mit csinál. De így kép alapján nem tetszik.
2013. jún. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elég izénak tűnik, de az összkép mégis jó... 6,5/10
2013. jún. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 dolli. ***** válasza:
nagyon szép lány, egyébként sosem bírtam. Unalmasnak találom a zenéjét is és a stílusát is.
2013. jún. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%

Nem áll jól neki a szőke haj, a stílusát sem tetszik.

Az arcra sem szép szerintem. :D Furcsa a fejformája, csúnya az álla és nem tetszik a mosolya...

Tudom, hogy nagyon leszólom, de valamiért az én szememben ő az egyik "legcsúnyább" híresség. 15/l

2013. jún. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szerintem is a barna, vagy a fekete haj áll neki a legjobban. :) Most is gyönyörű, de akkor még inkább az!

Egyszer vörös volt a haja, na nekem az is nagyon tetszett.

[link]

De neki (szerintem) a sötétbarna az igazi. :)

[link]

2013. jún. 2. 21:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Melyik az eredeti színe?
2013. jún. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szép barna haja van, erre kiszőkíti magát a sülthal. A fekete se áll olyan jól neki mint a barna. Meg mindig úgy ki volt rúzsozva a nagy szája, ami idegesítő volt. Amúgy nagyon szépnek tartom. Teljesen rendben van
2013. júl. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!