Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ti milyennek gondoljátok...

Ti milyennek gondoljátok Phelps viselkedését a díjátadón?

Figyelt kérdés
szerintem csak fáradt volt, azért rakta fel a lábát, bár tény hogy nem illett volna
2012. aug. 3. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
uhh nem láttam:) mi is volt pontosan?
2012. aug. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
miközben a többiek érmeit adták át, felraktam a lábát a dobogóra, meg beszélgetett Lochte val
2012. aug. 3. 19:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Tiszteletlenség volt a részéről, az érem átadás közben is Lochte-val beszélgetett. Nem minden sportoló tekinthető példaképnek hiába sokat köszönhetünk nekik... élő példa a Verrasztó Dávid sajnos ő menthetetlen.
2012. aug. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Andizsuzsi ***** válasza:
Nagyfokú tiszteletlenség volt, nem csak a lábát rakta fel, a kezét is zsebre rakta. Azt is mondhatnám egyszerűen, hogy bunkó volt.
2012. aug. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Köcsög volt. Semmi tiszteletet nem mutatott.
2012. aug. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

azt hittem viccel, amikor ez lerendezte....

bunkó....

2012. aug. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Úszni tud, de egy büdös bunkó. Az amerikaiaknál ez azért régebben is előfordult, nem véletlen a sztereotípia az amerikairól, a keresztbe tett lábával az asztalon. Mindegy,most lelép a színről.
2012. aug. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
egyetértek tiszta bunkóság volt tőle, azért mert neki ez már rutin volt, nekünk elég nagy dolog az a bronz is szóval.....és amúgy az a poén, hogy olyan büszke voltam magyarokra akármilyen érmet kaptak mindig szépen vigyázban álltak lehet beképzelem, de sütött róluk mi lehet ide jó szó? talán az alázat, tisztelettudás jó volt látni :)
2012. aug. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 lee12 ***** válasza:

valaki ad linket az esetről?

meg a magyar akit említettetek ő mit csinállt?

2012. aug. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

linket sajnos nemtudok..más linkelhetné..

Verrasztó meg orrbavágott valakit..azthiszem Gyurta Gergőt

2012. aug. 19. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!