Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elég buta kérdés, de miért...

Elég buta kérdés, de miért nem like-olnak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok csúnya,mert tényleg nem...de annyira rosszul esik,mikor felrakok egy képet facebookra,és lájkolják vagy 10-en..

Viszont,ha egy nagyon veszélyes fejű csaj kirak egy képet kisnadrágban meg kitett mellekkel,akkor az 1 óra alatt minimum 60 lájkot érdemel..

Csupán az esik rosszul,hogy az emberek emiatt lenéznek,kinevetnek,csúnyának,jelentéktelennek tartanak..:( 18/L


2013. jún. 2. 16:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

nahát, én meg képeket sem rakok fel, akit érdekel, annak elküldöm mélben

Szerintem bunkó ismerőseid vannak, nem is értem, mi múlik ezen, hogy most lájkolnak-e vagy sem??? Ettől vagy valaki?

2013. jún. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem,persze,hogy nem..de nem tudom mivel csodálatosabb egy bányarém félmeztelenül,mint mások normális fotói..
2013. jún. 2. 17:03
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

Jó ég, nem lájkoltak, most mi lesz?

A facebukon kívül már nincs is élet?

2013. jún. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
te szoktal lajkolgatni? :) amugy ez egyaltalan nem a szepsegrol szol hanem arrol hogy ki menobb.
2013. jún. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan ezzel foglalkozol???? Semmit sem számít, hogy kit hányan lájkolnak.


[link]

2013. jún. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tudom jól,de olyan rosszul esik,hogy ezért lenéznek és csúnyának tartanak...anyukám is azt mondta,hogy a többi lány lájkjait úgyse tudom überelni..ez rosszul esett eléggé...miért kéne überelnem???? Ha feneket lebegtető nadrágban és mellkidobós felsőben pucsítanék,akkor nekem is több lájkom lenne,de mégsem teszem...mert szánalmas....
2013. jún. 2. 17:08
 7/14 anonim ***** válasza:
18 évesen már nem kéne hogy ezen múljon bármi is..amúgy is valószínű, hogy nekik van 2000 ismerősük, neked meg mondjuk 300.
2013. jún. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

miféle kérdés ez? küldd privátban a profilod, megdoblak pár like-al, ha ettől jobban leszel:)

amúgy. felkapott manapság ez a SzJG. olvastam. és nagyon okos dolgok vannak erről a témáról benne:) ajánlom (okéé, alsós nyelvezet, de a mondanivaó ugyanaz.)

fel a fejjel! :)

2013. jún. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

B*szki mások a te korodban most az érettségire vannak ráfeszülve, meg hogy bekerüljenek az általuk választott suliba, neked meg az, hogy kevesen lájkolják a képedet... hát LoL....

Nekem is van olyan ismerősöm, aki ha csak böffent 30 like-ot kap 10 perc alatt, de ez azért van, mert van 1000 ismerőse és qrva népszerű. Persze a nyomkodók többsége jól ki is beszéli z illetőt a háta mögött.


Amúgy meg ne is haragudj, de ha valaki ebben méri magát elég sekélyes jellemre vall.

2013. jún. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Elég vicces, hogy egy 18 éves lány, SŐT még az anyja is ilyenekkel foglalkozik. Ne legyél ilyen kicsinyes, kérlek.
2013. jún. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!