Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A nyelv vagy a köldök PC fáj...

A nyelv vagy a köldök PC fáj jobban?

Figyelt kérdés
Nekem elég kicsi a fájdalomküszöböm, 2 hónapja csináltattam köldök piercinget és az nekem nagyon fájt:S Viszont szeretnék majd nyelvbe is, csak nem tudom be merjem e vállalni:D
2013. jún. 2. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a köldök pc jobban fájt, amikor berakták. A nyelvemben nem, mert kaptsm lidokaint. Az csak utána fájt, de akkor sem nagyon.
2013. jún. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én nem raknék egyik helyre sem. Nincs az a nyelv és köldök, ami elbír egy personal computer-t. (lásd. pc)


Bocs az off-ért. :)

2013. jún. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát...én a köldök piercinget egyáltalán nem éreztem, csak utána, mikor jó humorú haverom hasba vágott, tehát a nyelv piercing jobban fáj...(bár igazából az se vészes, szerintem)
2013. jún. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!