Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pc-sek! Szerintetek az orr,...

Egy Wiwee kérdése:

Pc-sek! Szerintetek az orr, köldök vagy a nyelv pc a jobb?

Figyelt kérdés
Előre is köki :DD

2013. jan. 12. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
amelyik neked jobban tetszik :D
2013. jan. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nekem mind tetszik de a nyelvtől lehet rrndesen beszélni???
2013. jan. 12. 10:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont ez a három nem jön be, pedig sok piercingem van, csak nem pont ezek. De ha muszáj lenne most valamit berakatni a felsorolt háromból, akkor a köldök piercinget választanám, az szép, nőies és szexi. :)


A nyelv piercinget nem szeretem még másokon sem, magamnak meg sosem vállalnám be, pedig van 1-2 extrém piercingem, de valahogy a nyelv az taszít.


Az orr piercinggel se lenne semmi bajom, csak nekem nem szép az orrom. De ha neked jól állna, lehet az a legjobb választás. Nem olyan macerás, gyorsabban begyógyul, mint a köldök piercing. És mindig látszik, nem csak nyáron. :)

2013. jan. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Orr vagy köldök, a nyelv pct én se szeretem.
2013. jan. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nyelv :) nekem is van, eleinte mikor még be van dagadva, nehéz vele beszélni, de mire meggyógyul és megszokod, teljesen normálisan fog menni.

nekem köldök azért nem kellene, mert manapság minden második lánynak az van. persze ha neked tetszik, akkor csináltass olyat :)

az orrba pedig tényleg csak akkor szép, ha szép az orrod. remélem segítettem, előre is jó szúratást! :D

2013. jan. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én orr pc-t nem csináltatnák mert kb alig látszik meg sztem nem is szép. Köldök pc-m van nincs semmi gond vele és szexi is :D most nyelv pc-t szeretnék, vagyis ha a szüleim megengedik..
2013. jan. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem orr pc!!!!!!!
2013. febr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem tavaly nyár óta van köldök piercingem és imádom:)júniustól lesz majd nyelv pcm:D szerintem mindkettő rohadtjó:) 17/L
2013. máj. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!