Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Debrecenben, Nyíregyházán...

Debrecenben, Nyíregyházán jobb kínaik?

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 08:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem pont ez a kérdésed, de én az elmúlt években megfigyeltem, hogy nem érdemes kínaiban vásárolni. Amikor ezek megjelentek Magyarországon, akkor még olcsónak számítottak, de ma már nagyon drágák!

Amikor meglátom, hogy 6000 ft egy farmer a kínaiban, vagy 3-4000 ft egy felső, ki is jövök onnan.


Ott vannak a fast fashion üzletek a Fórumban, de minden nagyobb városban, és OLCSÓBBAK, MINT EGY KÍNAI!!!


A H&M-ben 2000-ért vettem nadrágokat, 2500-ért kockás inget, a New Yorkerben is ki lehet fogni felsőket vagy bármit ezerpárszáz ft-ért, de akkor még én is elűltem, mikor vagy a Bershkában, vagy a Stradivariusban 2000-ek voltak a divatos farmerek.

Zarában is vettem már jó anyagú felsőt, 2 v 3 ezer volt, nem emlékszem.


Ilyenkor is, de szezon végén főleg nagyon jó akciók vannak. Olyankor 1000 ft alatt is vannak divatos dolgok. Pl. a C&A-ban a színes vászonkabátok 3000 ft-ok voltak tél végén!!!!

Egy szövetkabát a kínaiban is 8-10-15 ezer, fazontól függően!


És mindez azért van, mert ezekben az üzletekben kollekciók vannak, és ha jön az új kollekció, akkor a régit ki kell szórni, ezért akcióznak.


A kínaiban mikor van akció? Az a gáz, hogy ott ha megmarad valami, akkor kiteszik jövőre, meg az után, meg az után, és így még mindig megtalálhatók az évekkel ezelőtti cuccok, de ott nincs ám leárazva!


Nagyon, de nagyon nem éri meg kínaiban vásárolni.


Ja, a debreceni Fórumban, amit még nagyon szeretek, az a Cropp Town, kívülről deszkás boltnak tűnik, de vannak nőies ruhák is, meg tök jó felsők, kb. 2000-ért.

2013. jún. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
kínaiakok
2013. jún. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!