Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti hogy sporoltok? Hol vásárol...

Ti hogy sporoltok? Hol vásároltok pl sampont, balzsamot, tusfürdöt ruhákat . Meg mindent. Hova jártok kozmetikushoz, fodrászhoz, körmös-ahol barátságosak az árak?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm :)
2013. jún. 4. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Focizok a haverokkal, nyáron strandröpi, úszás, rossz időben otthon tornázok.

Anyu vásárol.

Ismerőshöz.

2013. jún. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dolli. ***** válasza:
heti 2-3 alkalommal futok. Drogériákban veszem a dolgaimat. Nem járok kozmetikushoz, se körmöshöz.
2013. jún. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez spóroltok lett volna, nem sportoltok. :)
2013. jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sampont, balzsamot ilyen 1 eurós boltban veszek. Schauma kb 350 ft, dm-ben kb dupla annyi.

Kozmetikushoz, körmöshöz nem járok, anya pedig fodrász.

Ruhákból átlalában márkásat hordtam, mostanában viszont megtettszett a turizás. Csak onnan még kevés jó cuccot találtam. Most viszont kaptam ismerőstől leseljtezett ruhákat, és van közte nagyon szuper is.

2013. jún. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Ez van... sajnálom a kérdezőt! Szerezzen be egy magyar billentyűzetet és tanuljon meg ékezetet írni!
2013. jún. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tusfürdőt eurós boltban ugyanaz a nivea ami a drogériában 7-800Ft, ott 450-500. Sampont rossmannban veszek, balzsamot fodrászkellékesnél (1kg 1000Ft). Kozmetikushoz csak 2 havonta járok szemöldököt festetni, körmöshöz nem járok, fodrászhoz évente max 2x, mert jó minőségű hajamvan és amúgy is növesztem. Arcápolásra veszek arcradírt meg tonikot hidratálót, ezek pár hónapra elegek.
2013. jún. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sampon és balzsa dm balea coffein vagy oil repair 500-500ft. Tusfürdőt soha, szappan yamuna / kecsketejes 400ft. Ruhák kizárólag márkás, ezen nem spórolok, inkább alapdarabokat veszek ritkán. Pl kb félévente veszek farmert de azt gas-ból. Fodrász kb félévente egy meleg-ollós hajvágás 2300ft, növesztem,tehát erre nincs igényem, mivel ápolom ezért minimálisan törik. Kozmetikus és körmös anyukám. A köröm része hidegen hagy mert tőelem távol áll. Nem veszek magamnak sokszor ruhát, mert agylag lefáraszt a vásárlás,nem szeretem. Ennek ellenére elég sok ruhám van, de azokat tényleg kb félévente veszem meg magamnak.
2013. jún. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

sampon-t és balzsamot kínai kisebb üzletekben veszek meg (pár száz ft egy gliss kur sampon,vagy egy balzsam)

ruhákat plázában szoktam:tally weijl,bershka,pull&bear,stradi, de nadrágokat,bugyikat,melltartókat piacon szoktam venni (ázsia center, és esetleg itt a sampont balzsamot is)

itthon szedem formára a szemöldököm, hajamat most éppen növesztem úgyhogy csak egy avon hajvégápolóm van, és egy hajfényspray és emellett szedem a revalid kapszulát és használom szempilláimra és hajtövemre a ricinus olajat.

sajnos jó fodrászatot nem tudok,mert ami megbízható az drága is (white hair)

én sminkeket olcsó kategóriában veszek csak (lovely,essence,miss sporty, stb) alapozóm van egyedül ami astor, és szempillaspirál is úgyszínt mert kaptam őket.

2014. febr. 25. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ja azt kifelejtettem,hogy nézz körül az avon termékei közt. Wellness Spa termékei nagyon jók, egy újjáéledés minden használatkor. arctisztítók,lehúzható agyag/holttenger/olívabogyó/uborkás/egyiptomos vizililiom minden amit eltudsz képzelni, és nagyon szép lesz az eredmény :) + én nagyon szeretek habfürdőzni,teszek pár csepp avonos spa olajat a vízembe,és imádom:)próbáld ki

egyébként ha hullámos hajat akarsz azt vasalóval is eltudod érni vagy ha csak formázni akarod:)

2014. febr. 25. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!