Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fotózáshoz helyszín ötleteket...

Fotózáshoz helyszín ötleteket tudnátok mondani?

Figyelt kérdés
Emberről lenne a fotózás és jó helyszín ötleteket várok :) bármi jöhet ami klassz és megvalósítható :)

2013. jún. 5. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Fürdőszoba, ha lehet úgy, hogy tükörből és a nyitott (fontos!) WC csésze is látszódjon. Partvis, ilyesmi belóghat. Manapság ez a menő és az egyedi. Remélem segítettem!
2013. jún. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kösz a semmit...
2013. jún. 5. 22:02
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudni kéne hogy merre felé laksz és mennyit vagy hajlandó utazni egy jó helyszín érdekében. Meg azért az sem árt ha leírod hogy mi az elképzelésed. Legyen város, valami táj, hegyek, erdő, vagy vízpart.

Most árad a Duna is amúgy igaz hogy ez inkább szomorú de érdemes erről képeket készíteni mert ezzel tájékoztathatsz is embereket képekkel és sok hír oldal tárt karokkal várja ezeket.

De ha esetleg van a közeletekben valami műemlék vagy helyi nevezetesség akkor azok is jók.

Tőlünk nem messze van egy rét egy régóta elhagyatott szántóföld az dugig van pipacsokkal és a pipacsok közt is lehet készíteni egy jó fotót pl a barátnőről. Én is fotózgatok, és úgy másfél hete csináltam egy pár képet a pipacsos tájról, meg a barátnőmről is.

Nem nagyon fotózgatok, egyszerű fényképezőm, van nem profi minőségű.

2013. jún. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi ez a pipacsos tényleg jó ötlet :) mi is csak hobbiból fényképezünk, igazából nincs konkrét elképzelés, csak már elég sok témát kiveséztünk hogy hol lehetne képet készíteni. az utazás nemigazán megoldható így inkább olyanokra gondoltam hogy, rét, erdő meg olyan helyszínek amik általában mindenhol vannak.
2013. jún. 5. 22:12
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért mástól várod, hogy kitalálja helyetted?
2013. jún. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
szerintem ez az oldal erre való. érdekes módon más normális ember segítőkész volt és tudott válaszolni, de gondolom te nem ütöd meg a 13 éves kort, ha meg igen akkor a helyedben magammal foglalkoznék hogy ennyi ésszel áldottak meg. ha nem tetszik és jót nem tudsz írni akkor nem értem minek írsz egyáltalán. nem ez volt a kérdésem, felesleges volt írnod ;)
2013. jún. 6. 10:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Neked akartam segíteni, kár, hogy nem vagy elég érett ahhoz, hogy ezt lásd. Gondold végig, hogy mennyire leszel benne abban a fotóban mint fotós ha innen gyűjtesz hozzá ötleteket. Gondolom van "fotográfi" oldalad is. :(
2013. jún. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
értem, és ez mind szép és jó de mint írtam is, hobbiból fotózok és nem kértem hogy csinálja meg valaki helyettem, csak ötleteket vártam, volna... :\
2013. jún. 6. 10:57
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Ez is szép de nem jó. A fotográfia az ötletekkel kezdődik, ha az ötlet másé...
2013. jún. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Te ismered a környékedet. Biztosan vannak kedvenc helyeitek. Erdő, mező, sziklák, rét, vízpart, romos épület.

menjetek el kirándulni, biztos, hogy találtok valamit, ami megtetszik. A legalkalmasabb a reggeli és a késő délutáni órák.

2013. jún. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!