Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudtok szép (kültéri/részben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok szép (kültéri/részben kültéri) lagzi helyet, éttermet mondani Budaörs-Zsámbék-Máriaremete- (esetleg Solymár) -Aquincum környékén?

Figyelt kérdés

2013. máj. 30. 06:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem idénre már semmit nem fogsz kapni, ha csak nem pénteken lesz és kisfös.

Már január februárban levan az összes nyári hely foglalva az összes normál lagzis helyre.

2013. máj. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még nem aktuális, szóval ezért én nem aggódnék... :)
2013. máj. 30. 07:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ami nekem nagyon tetszett az kicsit odébb van attól amit írtál Pisiszentiván Csali Csárda, nekünk nagyon messze volt, úgyhogy a mienk a Hullám vendéglőben volt a Római parton. Az udvarban tartottuk a lagzit. Szerintem nagyon hangulatos volt ott volt a Dunapart, kellemes környék de az étterem nem az a nagyon puccos, inkább hagyományos.

2013. máj. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A Hullámról több rosszat olvastam, mint jót. Helyette a Csónakházat ajánlják. Szerintetek?
2013. jún. 6. 14:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Én írtam, hogy amienk a Hullámban volt, mi mindennel maximálisan elégedettek voltunk. Minden kívánságunkat lesték:)


Mi rosszat hallottál?


Csónakház nagyon szép, nekem az nem tetszett benne (így nem is kértünk ajánlatot), hogy lehet egyszerre lagzi az emeleten és a földszinten is. Én azt nem akartam, hogy még véletlenül se keveredhessenek a vendégek. Amúgy én is jókat hallottam róla.


Ami nagyon szép volt még a Rómain, csak sajnos kicsit drága az a Nebro (vagy valami ilyesmi nevű hely)


Amit még dícsérnek és nincs messze az a Rozmaring kertvendéglő.

2013. jún. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Itt ketten is azt írják, hogy a pincérek lusták voltak, de ha jól emlékszem, más fórumon is írtak a Hullámról rosszat.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__7..


Köszi a válaszokat! :)

2013. jún. 7. 06:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Elolvastam, én nem ezt tapasztaltam, bár tény, hogy akik írtak ott 2006-ban volt az esküvő a mienk 2012-ben, és csupa fiatal pincér volt. Végig mosolyogtak, pörögtek.


Pl. A bátyám úgy kezdte, hogy mondta a pincér lánynak, hogy akkor 30 percenként hozzon neki egy korsó sört, és tényleg mionden fél órában letett elé egyet:)


Négy pincér volt akik felszolgáltak és ott volt a tulaj is szinte végig.


Rövid italokat mi vittük, de ők pakolták ki a jégbe és ott állt valaki aki töltött. Figyelték, hogy ha valamiből már kevés volt, akkor kitettek még egy üveget, hogy ne kelljen várni ha valami véletlen elfogyna


Nem akarom védeni őket, de nálunk tényleg minden rendben volt.


Kívánom, hogy találd meg az álomhelyszínedet és sok boldogságot. Nekem életem legszebb napja volt:)

2013. jún. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!