Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen fogfehérítés ajánlott...

Milyen fogfehérítés ajánlott fiatal korban? (Minden válasz érdekel! )

Figyelt kérdés
A fogaimnak már régóta nem sárgás fehér csontszíne van, hanem echte sárga-mondjuk hozzáteszem, hogy egy szál cigarettát szívtam el eddig, a kávétól pöttyös leszek, viszont a teát annál inkább szeretem... :) Tehát sárgák a fogaim, pedig napi kétszer-háromszor mosok fogat és az utóbbi időben kipróbáltam néhány (egyszerű, drogériás) fogfehérítő hatású fogkrémet is, de elég gyenge és rövid távú eredményt adtak. De a fehér fogakról még nem mondtam le! :) Ti mit használtok? Az otthoni vagy a rendelői fogfehérítést részesítitek előnyben? /18 alatt csinálják egyáltalán rendelőben??/ (Privátban szívesen fogadok budapesti helyet, ahol jó áron, professzionálisan fehérítenek.) Plus White, White Light vagy Rembrandt fogfehérítéssel vannak-e tapasztalatok? Hyperol tablettát próbáltátok már? Szódabikarbónás eper, banán? Előre is köszi szépen annak, aki tud egy picit segíteni, természetesen minden hasznos válaszra megy a 100%-os értékelés! ;) :)

2013. jún. 7. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
kevés sütőpor,figyelj hogy ne érjen az ínyedhez de nagyon szépen fehérít
2013. jún. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Dentomin.Ez egy fogpor, itt olvashatsz róla: [link]

Nem kimondottan fehérít, inkább tisztít, de van, akinek fehérebbek lettek tőle a fogai. Én most tesztelem(: Rossmann-ban 500ft, kicsit fura ez a por állag, de valamit valamiért.Egy próbát megér szerintem.

2013. jún. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én rendelői fehérítésen voltam, úgy 4éve,azóta csak szinten kell tartani néha, (főleg télen a teázá miatt). Erre a rembrandt daily peroxidos fogkrémjét használom, és nekem ez így tökéletesen működik. Hozzátenném,hogy az elmex lila szájvizét használom és fogkrémjét valamint még heti kétszer a gél emexet is. ÍGy a zománcom is megúszta (fehérítés előtt is ezt kell használni).
2013. okt. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!