Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rihanna alakja miért van így...

Rihanna alakja miért van így eltorzulva? Ti mit szóltol hozzá? A régi vagy az új tetszik jobban?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2013. jún. 8. 01:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem tetszik, szerintem nagyon aránytalan, mondjuk nekem már akkor sem tetszett az alakja amikor befutott. Már akkor is nézte, hogy valami nem stimmel vele.
2013. jún. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

NÉZZETEK MEG RÓLA EGY FRISS KÉPET, KÖNYÖRGÖM, MÁR EGYÁLTALÁN NEM ÍGY NÉZ KI! [link]

ne mondjátok, hogy ez nem csinos!

2013. júl. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
38%
Mindenképpen szép, és hát istenem, fel is lehetett fújodva mert olyan kaját evett, és végre egy híresség aki nem csontkollekció és 20 kiló vasággyal.
2013. szept. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
vicces, hogy itt megy a vita, hogy szép-e vagy nem, közben meg különbet sz@rik, mint ti :DD és ha hízik valaki? ugyanolyan jó vagy rossz énekes, színész, hétköznapi ember... az meg, hogy aránytalan... hát, azért lennék a helyében... pénzügyileg ;)
2014. febr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!