Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tapasztalt, jó pedikűröst...

Tapasztalt, jó pedikűröst ismer valaki Budapesten?

Figyelt kérdés
Számtalan pedikűrösnél jártam már és mit mondjak elég lesújtó véleménnyel tudok róluk nyilatkozni. Volt aki szinte semmit nem szedett le a bőrkeményedésből a lábamon, de olyan is volt, aki egész egyszerűen kimetszett egy részt a talpamból és hetekig járni is alig tudtam rajta. 8 próbálkozás után találtam meg azt az idős, NEM GYORSTALPALÓ TANFOLYAMON VÉGZETT!!!! nőt, akivel teljesen meg vagyok elégedve és most végleg külföldre költözött :-( Mivel Budafoki vagyok, valahol a környéken (XXII., XI., 7., 8. 9. kerületben) keresnék nem horror áron dolgozó, nem tanfolyamon végzett, gyógypedikűrt is vállaló tapasztalt szakembert. Szerintetek létezik még ilyen vagy túl sokat szeretnék? :-)
2013. jún. 8. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:

En is keresek ugyanitt!!!


Videken regen megcsinaltak nekem szepen, de mar nem jarok annyit.

2013. jún. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Oket talaltam 22. kerben:

[link]

2013. jún. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
12:06-os válaszoló, nagyon köszönöm, tényleg aranyos vagy, hogy utánanéztél, hálás vagyok! Ha nem kapok olyan választ, amelyben konkrétan ajánlanak valakit, akkor a Te linked alapján fogok szerintem elindulni :-)
2013. jún. 8. 13:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindketto en vagyok :)

Szerintem megnezem en mit tudok magamon alkotni aztan ha nem megy akkor pont van itt egy lany az utcankban felmegyek hozza. :)


Nekem itt Pesten volt akitol belevegosodott a kormom...:( hulye gellakk. Es mentem vele borgyogyaszhoz. Azt mondta nem gomba csak levego es hogy lakktol lehet voltam-e mostanaban kormosnel, hat voltam... 10.000 forintom banja ezt a megallapitast mert egy hulye kormos elbszta a labujjamat :'(

Es annak ellenere hogy nem gomba eleg egon nez ki... Kezd lenoni de mindig cikinek erzem amikor a baratom atjon...

2013. jún. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A barátnőm pedikűr-manikűr-műkörmös.

A Dohány utcában dolgozik.De kimegy házhoz is.

Ha még aktuális,hívd a 06703474838 számot.

Üdv.mindenkinek István

2013. szept. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy jelentkeztél, de közben már találtam :-)
2013. szept. 15. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!