Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiatal lányok, nők! Tudtok...

Fiatal lányok, nők! Tudtok ajánlani Budapest belvárosában jól dolgozó kozmetikust, fodrászt, manikűröst, pedikűröst? Ti kihez jártok, miért őt ajánljátok?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttem Budapestre, sajnos begyűjtöttem pár rossz tapasztalatot már.. Akár privátban is írhattok elérhetőséget!
2012. okt. 11. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem a belvárosban tudok, de én ott lakom és az ottani negatív tapasztalatok után találtam meg a számomra ideálisat Igaz Erzsébeten van, de nekem a havi nagy arctisztításomra megéri kibumlizni (a bkv bérletemmel tulajdonképpen nem veszítek semmit), minthogy olyan fejjel mászkáljak amilyennel egy két elfuserált "arctisztítás" után járkáltam....:) ha gondolod megírom priviben az elérhetőségét,én nagyon tudom ajánlani, mert az ekcémás és miteszeres bőrömet hozta helyre...:)
2012. okt. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én ide járok, még fiatal, de profin vág, úgy tudom országos versenyeken is nyert: trendihaj.tvn.hu

Kicsit lassú, de az árak kompenzálják és mivel közel lakok hozzá, nekem bevált.

2012. okt. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!