Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Légyszi valaki segítsen!...

Légyszi valaki segítsen! Hülye voltam és neki estem a szemöldökömnek fölül. Nem nő vissza mit csináljak? Légyszi valaki adjon valami tippet!

Figyelt kérdés
Kb az egész szemöldököm fölötti részt ki szedtem már vagy fél éve... Teljesen más formát adott az arcomnak.. rossz értelembe :/ valamennyi vissza nőtt de csak ilyen világos szálak amik csak közelről látszódnak. A ricinus olajat nem merem kipróbálni mert félek hogy más helyen is kinő véletlen.. Még azon gondolkozok hogy azokat a világos szálakat ha ugy tépném ki higy nem tőből hátha kinő erősebben? Légyszi mondjatok valami ötletet :(((

2013. jún. 8. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
festesd be a szemöldököd kozmetikussal. akkor látszódni fognak a világosabb szálak:) nekem alapból nagyon világos a szemöldököm, és alig látszódik, ezért festetem. nem olyan drága, 900Ft, abba benne van a szedés/igazítás és még a festés is. persze ez kozmetikusonként változó lehet, de ennél drágább nem hinném hogy lesz.
2013. jún. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ne tépdesd, ne matasd.. az előző elmondta a teendőd, de ha nem, akkor otthon a Te ízlésed szerint erősíts rá kihúzóval..minden korrigálható, csak most pánikba estél..

tök fölöslegesem.


az hülyeség, hogy majd erősebben nő..és ha nem? akkor? akkor jön a ceruza, vagy kozmetikus.ennyi.

2013. jún. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én hallottam sokaktól ,hogy ricinus olaj vissza növeszti. Próbáld ki hátha segít ,rá teszel egy kicsit a fültisztító pálcika végére és bekened ahol kell, hátha segít!!:)
2013. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ricinus olaj!!

Olvass utána ne teljesen simán tedd fel hanem még hozzá kell keverni cuccokat. Pl.: tojásfehérje. De ezzel van tele az egész net.:)

2013. júl. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!