Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi idő kb, mire megnőne...

Mennyi idő kb, mire megnőne ekkorára a hajam?

Figyelt kérdés

Viszonylag gyorsabban nő a hajam, anélkül, hogy különböző hajnövesztőket használnék. Kénytelen voltam levágatni rövidre, mert hullott és nem is volt szép. Már kezd "javulni", meg dúsulni, csak most ilyen rövid:

[link]

Két hónap alatt nőhetett kb 3-5 centit. Mikorra lesz megint ilyen hosszú?

[link]

Ahogy folyamatosan nő, úgy igazítassam elöl is és hátul is a feljebb nyírt részt?

Annyit szeretnék még kérdezni, hogy a fodrásszal meg lehetne csináltatni valahogy, hogy az egyenes hajam ilyen göndör legyen, hajsütő nélkül? Köszi előre is!:)


2013. jún. 8. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem ilyen volt 2010 áprilisban, most van 2013 június, és ilyen hosszú, mint a 2-es képen (és gyorsan nő a hajam, kétszer volt azóta vágatva, egyszer az aljából, egyszer meg lépcsősre, de a legaljából csak két centi)


szóval türelem, vagy hajfelvarrás

2013. jún. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tavaly márciusban volt hasonló rövid a hajam, enyém talán picivel rövidebb is volt, most egyenesen kb. 5 centivel lehet rövidebb a képen láthatónál. Én azóta nem vágattam.
2013. jún. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, második vagyok, egyszer lett vágatva, az aljából egységesen 3 centi.
2013. jún. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es, szerintem a két haj között van legalább 30 centi különbség. A 2. göndörítve van, legalább 10 centit felugrik ilyenkor a haj. Egy év alatt nem nőhet 30 centit a haj.
2013. jún. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Februárban vágattam le olyasmire, mint az első képen lévő.

Következő év júniusa körül (azaz most) lett akkora, mint a második képen szereplő. :)

2013. jún. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!