Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt nú meg...

Mennyi idő alatt nú meg ekkorára a körmöm? (Képpel)

Figyelt kérdés

szóval rágom a körmöm de le akarok syokni róla..kérdesem az hogy mennyi idő alatt nő meg a lerágott körmöm ekkorára?


ime a kép:


[link]


köszi mindenkinek!


2011. febr. 18. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
mindeninek más ütemben nő a körme, az enyém pl 2 hét alatt lesz ekkora ha tövig vágom.
2011. febr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az egyén függő, nekem 2-3 hét.
2011. febr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2 hét kb
2011. febr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mennyire ment tönkre attól hogy rágod. Ez egyébként műköröm a fotón. Lehet, hogy érdemes lenne megcsináltatnod neked is, mert ezt tuti nem rágod. Igaz tönkreteszi a körmeidet, de a rossz szokás elmúlhat.
2011. febr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

a körömrágásról elég nehéz leszokni. menj el egy körmöshöz, aki szépen megcsinálja neked, az majd leszoktat a rágásról. ha délpesti vagy akkor írj egy privit, anyukám körmös.


nekem 4 éve folyamatosan műkörmöm van, és egyáltalán nem ment tönkre alatta a saját körmöm, nem tudom ennyi marhaságot honnan szednek az emberek :) nem a műkörömtől megy tönkre a természetes köröm hanem attól ha kezdő a műkörmös és túlreszeli a körmöt az előkészítésnél.

2011. febr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
csupán a válaszom maradt le: az enyém 4 hét alatt nő ekkorára, de tényleg mindenkinek más :)
2011. febr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mivel te rágod, neked tovább fog tartani, már azért is mert biztos gyenge puha körmöd van, és beszakad mielőtt lenőne ekkorára. Ne várd, hogy egyből ekkora legyen, Hagyd egy kicsitt fellélegeznő őket, ne rágd és kb ekkorán hagyd egy pár hétig/hónapig [link]

ez alatt szépen megerősödik, és nem szakad be majd



Tapasztalat

2011. febr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek..amúgy műkörmöt nem hiszem hogy rakhatnék mert még csak 13 vagyok..nem Magyarországon lek:)
2011. febr. 20. 12:56
 9/10 A kérdező kommentje:
élek
2011. febr. 20. 12:56
 10/10 anonim válasza:

tegnap előtti 14:55-ös vagyok

ha anyukád elmegy veled és áldását adja rá akkor rakathatsz te is. de mehetsz úgy is hogy csak megkérdezed hogy mit lehet a körmöddel csinálni hogy szépek legyenek, és a rágásáról is leszokj. :)

sok sikert ^^

2011. febr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!