Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » SZTK vagy magánrendelő?

Telefonok kérdése:

SZTK vagy magánrendelő?

Figyelt kérdés
állandó fogszabályzóra lenne szükségem csak felülre de félek hogy elrontják a fogaimat az "olcsób" helyen kinek mi a tapasztalata.Ugye mivel nem töltöttem be a 18 at ezért a tb támogat.

2013. jún. 8. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
én magánúton csináltattam
2013. jún. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

magánrendelőben csináltattam,de figyelj arra hogy milyen helyet keresel:

én olyat találtam ahol alkalmanként kellett fizetni,1évig semmi gond nem volt,aztán emelték az árat és 2évig alig változott a fogam mert nem húzta meg rendesen stb

2013. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
magán, segatto.hu ő nagyon jó, ajánlom
2013. jún. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igen fontos,hogy milyen találsz.

Pl én voltam egy nagyvárosban ahol azt mondták alsó-felső állandó 300 ezernél kezdődik, röntgen 10 ezer,plusz havonta 10 ezer.

Aztán itthon egy nagyon jó fogorvos mondta,hogy elég lesz éjszakai, röntgent ingyen megcsinálja ja és az állításért se kell fizetni. 60 ezer volt a fogszabi.

2013. jún. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem tudom, hogy minőségében mennyiben különbözik, de árban sokkal érdemesebb támogatottat csináltatni. Én magánban készíttettem Kaposváron, egy sor 84 000 Ft, havonta 5000 Ft. Unokatestvéreimbek támogatva egy sor 30 000 Ft és ingyenes húzás.
2013. jún. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!