Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Volt már vkinek parafimózisa?...

Volt már vkinek parafimózisa? (spanyol gallér)? Illetve keresek Szolnoktól max 100kmre olyan urulógiai magánrendelőt, ahol kisebb beavatkozásokat elvégeznek helyben diszkrét környezetben? (magánklinika, stb)

Figyelt kérdés
Vki tud ajánlani ilyet nekem? Nagyon sürgős!

2013. márc. 19. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Paraphimosisom nem volt még, de tudom az akut teendőt, a fogást, mellyel a fityma visszacsúsztatható a helyére. Gondolom volt már ilyen problémád és e miatt van szükséged műtéti beavatkozásra, mert hosszú távon az a megoldás. Nem vagyok Szolnok környéki, de a neten biztos találsz magánklinikát, ahová fordulhatsz. Szerintem előbb, mint ezen az oldalon, főleg, hogy sürgős.
2013. márc. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem szükséges magánrendelő: menj azonnal a legközelebbi kórház Urológiai ambulanciájára! A parafimózis nagyon veszélyes, a megszorzult és megdagadt fityma elszoríthatja a makkot. Először úgyis a fitymát teszik vissza a makkra, majd pár nap múlva, amikor lemegy a duzzanat akkor kell majd megműteni. Azért kell körülmetélni, mert akinél a parafimózis egyszer már kialakult, annak ez bármikor visszatérhet!
2013. márc. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hogy hogy bármikor visszatérhet?
2015. márc. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy ha már egyszer megduzzadt a fityma és megszorult a makk alatt, akkor hiába ment le az ödéma, hiába pozicionálták vissza, ez bármikor újra kialakulhat. Komolyan kell venni, mert az elszorított makk elhalhat.
2015. márc. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!