Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Feketéből lehetek így rézvörös...

Feketéből lehetek így rézvörös? (lenn tovább) melyik rézvöröst ajánlanátok ami nem olyan narancssárgás hanem kicsit olyan mint a természetes vörös?

Figyelt kérdés

hogyha 2X kiszőkítem porral és 12%os oxival(v másodszorra már ne 12%-t használjak?) aztán befestem ezt 1 doboz sötét vagy középszőkével(szerintetek melyikkel)? aztán meg 2doboz rézvörössel..

mi lenne az eredmény? (mert olyan nagyon narancssárga sem szeretnék lenni) melyik rézvöröst tudnátok ajánlani ami nem olyan narancssárgás hanem kicsit olyan mint a természetes vörös?


2009. okt. 9. 09:35
 1/4 A kérdező kommentje:

ilyesmire gondoltam:


[link]

2009. okt. 9. 09:49
 2/4 anonim válasza:
Azért ennyi festéket rákenni, és még ki is szőkíteni, már ne haragudj, de szerintem hajad sem maradna. Menj el egy fodrászhoz, ő tuti tud neked tanácsod adni, és ha tényleg meglehet csinálni, akkor inkább bízd rá!
2009. okt. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szőkítsd porral, de a 12%-os oxi nagyon durva, ajánlom inkább a 9%-ost. Kétszer leszivatod, de utána nem kell közép szőkével befesteni, felesleges, egyből mehet rá a rézvörös, úgy jó lesz. Fodrász vagyok.

Eleinte gyorsan kopik, mert ledobja magáról a szőke, de egy idő után be fog állni.

2009. okt. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

megcsináltam magamnak:D

és jó lett:P

csak kicsit világosabb lett, minbt szerettem vna..nincs vmi barnásas vöröses jó féle hajfesték?

2009. okt. 26. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!