Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Mivel ápoljátok a...

Lányok! Mivel ápoljátok a körmötöket, hogy ne törjön le? (Természetes körömre gondolok)

Figyelt kérdés
Kenitek valamivel vagy pl. gumikesztyűben mosogattok?
2013. jún. 11. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Gumikesztyű az alap. Nem csak a körmök, hanem a kéz bőre miatt is. A körmeimre Evelin ápoló lakkor használok. Van, hogy csak magában, van hogy alaplakként. Ez gyönyörűen megerősíti az egyébként elég töredező körmeimet.
2013. jún. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én rágtam a körmömet nagyon sokáig és mikor le akartam róla szokni és növesztettem, akkor mindig letört és újra visszaszoktam.


[link]


Rátaláltam erre, találtam egy blogot is, amiben agyon dícsérek, gondoltam megér egy próbát. Fél éve döntöttem el, hogy nem rágom a körmömet többet és azóta használom ezt is(néha szünetet kell tartani, mert formaldehidet tartalmaz), és amióta használom egyszer sem tört le. Gyönyörű, hosszú, erős körmeim vannak. Régen vissza tudtam hajlítani őket, mostmár nem, tényleg nagyon erősek, soha nem törtek le. Csak ajánlani tudom.


Keress rá, biztosan megtalálod a blogot, olvasd el, hogyan kellene elvileg használni. Én soha nem aszerint csináltam csak ahogy jött.


Egyébként pedig mindent normálisan csinálok. Mosogatást sem kesztyűben.


Ha lenne kérdésed, akkor nyugodtan tedd fel. :)

2013. jún. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Megtaláltam a blogot.


[link]


Ebben képek is vannak, hogy tényleg nem átverés. És csak megerősíteni tudom az ott leírtakat.


#2

2013. jún. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, de mindig rövidre vágom és még sosem tört így le... :P

Nem is értem minek kell díszítgetni... semmi jelentősége sincs! Sőt én csak a rövidet mondom szép ápoltnak...


20f

2013. jún. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szépségvitaminz szedek, ami hajra-bőrre-körömra nagyon jó.

épp most fog elfogyni egy doboz Biovanne, de találtam sokkal jobbat.

A Biovannéból napi 2 kell, a dm saját mákás kapszulájából pedig napi 1, és ez többet tartalmaz a vitaminokból, mint a b-ból napi 2.

és most pont akciós, 60 db 800 ft, ez ugye 2 havi adag.

nagyon megéri.

a neve egyébként Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex.


ha rákeresel a krémmánián, rengeteg pozitív véleményt találsz róla.

2013. jún. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én semmivel, genetikailag erősek a körmeim :)
2013. jún. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! :)

Az a körömlakk nem káros, amit a második válaszoló írt?

Mert amit linkeltél, ott azt írja, hogy rákkeltő. :S

2013. jún. 13. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!