Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez a nő tömzsi? Milyen magas...

Ez a nő tömzsi? Milyen magas és hány éves lehet? Tetszik? Kort és nemet is!

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

_Biography_3.jpg

[link]

[link]

(ugyanaz a nő csak egyiken fiatalabb másikon idősebb)


2009. okt. 10. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem mindegyiket nyitja meg nekem (vagyis teljes alakos képet nem láttam róla, bár lehet, hogy van, csak épp azt nem nyitja meg). Amiket láttam, annak alapján nem tűnik tömzsinek. Az, hogy kicsit vastagabb a karja, az nem jelent semmit, mert pl. Kiss Ramónának is kimondottan vastag karjai 8és combjai) vannak az alkatához képes, mégis összességében egy vékony, törékeny nőnek látszik. A képen látható lány szerintem 25 és 30 között lehet, csinos, vonzó.
2009. okt. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
35 körüli 165 centi és nem tömzsi, kicsit teltebb az alkata, de nagyon szép. f24
2009. okt. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!