Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ázsia Center vélemények?

Ázsia Center vélemények?

Figyelt kérdés

Ez is olyan mint a józsefvárosi piac csak pláza formájában?

Már úgy értem, h vannak e itt is hamis cuccok,felvasalhato logok órák, stb?

Lehet itt alkudozni?

Milyenek az árak.

van ott: [link]


es


[link]


???????????????????????



2013. jún. 12. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
minden ilyet megtalálsz,de azért az (szerintem)színvonalasabb hely,még nem nagyon találkoztam olyannal aki alkudozott volna,az árak meg hasonlóak mint a kínaikban
2013. jún. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem egy ócska kínai a sok közül...
2013. jún. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

én az elmúlt években megfigyeltem, hogy nem érdemes kínaiban vásárolni. Amikor ezek megjelentek Magyarországon, akkor még olcsónak számítottak, de ma már nagyon drágák!

Amikor meglátom, hogy 6000 ft egy farmer a kínaiban, vagy 3-4000 ft egy felső, ki is jövök onnan.


Ott vannak a fast fashion üzletek minden nagyobb városban, és OLCSÓBBAK, MINT EGY KÍNAI!!!


A H&M-ben 2000-ért vettem nadrágokat, 2500-ért kockás inget, a New Yorkerben is ki lehet fogni felsőket vagy bármit ezerpárszáz ft-ért, de akkor még én is elhűltem, mikor vagy a Bershkában, vagy a Stradivariusban 2000-ek voltak a divatos farmerek.

Zarában is vettem már jó anyagú felsőt, 2 v 3 ezer volt, nem emlékszem.


Ilyenkor is, de szezon végén főleg nagyon jó akciók vannak. Olyankor 1000 ft alatt is vannak divatos dolgok. Pl. a C&A-ban a színes vászonkabátok 3000 ft-ok voltak tél végén!!!!

Egy szövetkabát a kínaiban is 8-10-15 ezer, fazontól függően!


És mindez azért van, mert ezekben az üzletekben kollekciók vannak, és ha jön az új kollekció, akkor a régit ki kell szórni, ezért akcióznak.


A kínaiban mikor van akció? Az a gáz, hogy ott ha megmarad valami, akkor kiteszik jövőre, meg az után, meg az után, és így még mindig megtalálhatók az évekkel ezelőtti cuccok, de ott nincs ám leárazva!


Nagyon, de nagyon nem éri meg kínaiban vásárolni.


Ja, van a Cropp Town, kívülről deszkás boltnak tűnik, de vannak nőies ruhák is, meg tök jó felsők, kb. 2000-ért.

2013. jún. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Mentek a zöld kezek.

Itt is van olyan,h odasúgod az eladónak ,h pl:Rolex, és akkor hoz neked pár replika órát?

2013. jún. 13. 13:02
 5/15 A kérdező kommentje:
replika:másolat
2013. jún. 13. 13:04
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
én ilyet még sosem hallottam
2013. jún. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Odasétálunk egy ázsiai eladónőhöz, aki noname ingeket és farmerokat árul, és halkan csak annyit mondunk: „Ralph Lauren”. A nő mosolyog és rázza a fejét, de mivel nem tágítunk, előveszi a mobilját és megcsörget valakit. Néhány perc múlva felbukkan egy fickó napszemüvegben és int, hogy menjünk oda, ha szeretnénk valamit. Megkérdezi a méretünket, de mivel nem vagyunk hajlandóak hétezret kifizetni úgy, hogy nem nézhettük meg, nem tudunk megegyezni.


[link]

2013. jún. 14. 12:02
 8/15 anonim ***** válasza:

Pl.

Kecskeméten be megyek az ázsiába...

Farmer nadràg 6500,

pulcsi 3600,

téli kabát 14 000-18 000

Fogom magam és sarkon fordulok...


Be megyek a Malom plázába a newyorker-be pl


Nadrág 8000,pulcsi 2500-3000,

poló 1700,

téli kabát 15 000

... és minőségi meg persze normális szabású.

Kìnaiban csak zokni és boxer max cipő ha akad normális nem full gagyi.

2018. máj. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 John Cartmen válasza:

AZ ASIACENTER NEM ÜZEMELTET WEBSHOPOT!


Tisztelt Vásárlóink!


Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy cégünk az AsiaCenter Család- és Állatbarát Bevásárló- és Irodaközpont és az „azsiacenter.com” címen elérhető webáruház között semmilyen üzleti vagy tulajdonosi kapcsolat nincsen! Az AsiaCenter Kft. ezúton is kijelenti, hogy elhatárolódik a „azsiacter.com” webáruháztól és annak minden tevékenységétől! Az AsiaCenter saját webshop-ot nem üzemeltet.


Külön felhívjuk tisztelt Vásárlóink figyelmét, hogy az említett webáruház neve azt a hamis látszatot keltheti, hogy az cégünk online értékesítési felülete! Az évek során számos megkeresést, kérdést és panaszlevelet kaptunk olyan személyektől, akik az említett webáruházból rendeltek, ám rendeléseik nem, vagy késve érkeztek meg, illetve egyéb problémák adódtak.


Az AsiaCenter elnevezése védjegy oltalom alatt áll, ezért hivatalos jogi úton felszólítottuk az „azsiacenter.com” webáruház üzemeltetőit, hogy domain címüket és/vagy nevüket olyan módon változtassák meg, amely nem alkalmas a védjegy hasonlósága okán a vásárlók megtévesztésére! ­


Amennyiben a fent említett weboldallal kapcsolatos rendeléseik okán bármilyen sérelem érte Önöket, úgy kérjük forduljanak Önök is a hatóságokhoz.


[link]

2022. nov. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 l1984ts válasza:

Utolsó ocsmány banda. Októberben rendeltem egy terméket, amire 7-75 nap terjedő szállítási időt adtak ki. Mivel decemberben már a legkésebbik idő (75 nap) után sem jött semmi a postán, rájuk írtam. Elnézést kértek, és az újra kiszállítási opciót kértem, megint 7-75(!) nap postázást ígértek. És megint semmi. Erre egy hosszú fázis (2 hónap), amivel 3 üzenetre 1-re válaszólnak nagy nehezen. Simán a vásárlásom visszatérítését követeltem csak. A végén már közjegyzői fizetési meghagyással kellett fenyegetnem őket, mire nagy nehezen hajlandóak lettek visszautalni nekem +6 hónap után a kifizetett de sohasem elküldött terméket.

A teteje mindennek, hogy út közben a profilomon eltűntették a megrendelésem, így csak a számlámon tudtam csak bebizonyítani, hogy elnyelték a pénzem. SOHA TÖBBET NÁLUK, CSALÓ OCSMÁNY BANDA!

És megjegyzem, nagyon óvatosan velük, mert Angliában van a cég székhelye. Tehát még nem is EU!

2023. ápr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!