Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudtok mondani egy jó műkörmös...

Tudtok mondani egy jó műkörmöst Budapesten, aki megtudja csinálni nekem az ilyen körmöket? (több lent)

Figyelt kérdés

Nemrég láttam ezeket a gyönyörű körmöket tumblr-ön és azóta ilyet szeretnék (ponotsabban a türkizt). Még soha nem volt műkörmöm de ilyesmit szeretnék, és nem tudom, hogy hogyan megy ez. Ez ugye porcelán és nem zselé? Kinél tudnám ezt megcsináltatni Budapesten?

[link]



2013. jún. 13. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
bárki megcsinálja
2013. jún. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt kb bárki megcsinálja, mert sima géllakk. Van alatta vagy porci, vagy zselé alap, semmi extra.
2013. jún. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát ez valami rém gusztustalan ,ízléstelen egy sima műköröm sokkal szebb.Ezt én is megcsinálom neked végzettség nélkül csak gél lakk meg uv lámpa kell
2013. jún. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Uhh, ezek nagyon szépek!! Nagyon tetszik, még a színük is. Egyébként tényleg semmi extra nincs benne, úgyhogy bárki meg tudja csinálni, sőt, ha már van alapból olyan hosszú körmöd, akkor nem is kell alá porcelán/zselé, csak egy géllak.
2013. jún. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Wittich Rékát ajánlom. Gyönyörű körmöket csinál, nagyon tehetséges! :) 20/N
2013. júl. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!