Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Epilálás intim területen....

Epilálás intim területen. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2013. jún. 14. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos, jó lett volna, ha legalább a nemedet kiírod :)

Én nőként epilátorral szedem le a bikinivonalam, a szeméremdombom, meg még egy kicsit lentebb is. Úgy kell elképzelni, hogy a nagyajkak szélén és bentebb megmarad a szőr, mert ott már nagyon fáj, és kisebesedik. Ott borotvával szoktam leszedni.

Először rettenetesen fájt, de mára fapofával csinálom. Fontos, hogy radírozz és hidratálj rendszeresen.

2013. jún. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én pont, hogy legalul és -belül szedem azzal, és szerintem a borotvánál mindenképp jobb, a gyantánál meg egyszerűbb. De nagyon-nagyon vigyázz, be ne csípd az érzékenyebb részeket (pl kisajkak stb), mert az eszméletlenül fáj!
2013. jún. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: második, irigyellek! :) Nekem olyan vastag a szőröm és vékony a bőröm, hogy lehetetlen sérülés nélkül megoldani :/
2013. jún. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!