Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy korkülönbségnél tapasztal...

Nagy korkülönbségnél tapasztalatok pénzügyi területen?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, nem rég kezdtem el dolgozni, szóval már van jövedelmem. 43 éves férfi a párom, aki egyszerűen sosem hagyja, hogy én fizessek bárhol is. Ami kezd kínos lenni, igaz ő sokkal jobb anyagi helyzetben van...

Szerintetek ez nem ciki? Hogy tudnám ezt kompenzálni neki?


Vagy ekkora korkülönbségnél általában már alap dolognak tartják a férfiak, ha megtehetik, hogy ők fizetnek?


2011. jan. 24. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Szexel tudnád kompenzálni!:D


Komolyra forditva a szót!Szerintem egy ideig nem ciki,de ha együtt éltek,akkor egy idő utáb illik beleadni a közösbe!Én szerintem!

2011. jan. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na jol neznenk ki ha egy 43 eves ferfi engedne hogy egy fiatal lany fizessen neki, aki meg aparja is. Nem kell neki fizetni, ott van a kupa, pipihus.
2011. jan. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ma 13:42-es vagyok!


Az elején nem ciki hiszen most kezdtél el dolgozni és fiatal vagy,ezzel egy darabig nincs gond szerintem.De azért ne szokjál hozzá hogy mindent ő fízet.Egy idő után szép lassan szoktasd rá őt is és magadat is hogy néha te fízetsz!

2011. jan. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, megsérted azzal, ha Te akarsz fizetni.

Az én barátom is ilyen, egyszer engedte, hogy fizessek, de akkor is előtte megbeszéltem vele, hogy most én akarok.

Nem biztos, hogy a nagy korkülönbséggel összefügg a dolog, valószínűleg belenevelték, hogy egy úriember nem engedheti, hogy a hölgy fizessen, ha vele egyidős lennél, gondolom ugyanez lenne a helyzet.

Úgy kompenzálhatod, hogy kedves vagy és megértő vele. Megleped apró ajándékokkal stb. Hidd el, jobb engedni nekik.:)

2011. jan. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na jol neznenk ki ha egy 43 eves ferfi engedne hogy egy fiatal lany fizessen neki, aki meg aparja is. Nem kell neki fizetni, ott van a kupa, pipihus.



Ideig óráig ok a dolog én szerintem is,de azért nincs megírva hogy mindig a férfi fízessen,akkor ha majd együtt élnek akkor is férfi fízet mindent.Én nem akarok leszolni senki,de a nők hamar hozzá szoknak ahhoz hogy mindent fízetnek nekik és utánna már azt hiszik hogy ez a természetes.És persze lehet olyan is hogy a férfi most jól áll anyagilag,de akármi lehet hogy elveszití a munkáját aztán akkor jön a sírás rívás a nő részéről.Az igények tudod és azt nehéz alábbadni!

2011. jan. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is voltam így,mindent fízettem!Közben elvesztettem a munkámat és megszünt a jólét és nem tudtam meghívni még magamat sem,nem hogy a nőt!Itt kezdődtek a gondok,sokan játszák a nagy macsót hogy én fízetek mindent.Utánna meg ha nincs miből,akkor ciki az embernek!A nő meg hozzászokik és ő azt mondja hogy bizony nem fog beszállni a kaszába!
2011. jan. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak hogy mondjak egy példát!A hugom 23 éves a barátja 34 éves!A hugom kikéri magának hogy mindig a srác fízessen!A srác ezt értékeli,hogy így áll hozzá,mert ez valamilyen becsületességről árulkodik.De persze mindenki más,a hugom ezt nem engedi,mert ő azt mondja nem olyan!De ezt emberre válogatja!
2011. jan. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért sértené meg?Az én szemembe ez nem sértés,hanem elárulja azt hogy nem csk azért van velem,mert mindig mindent én fízetek!Az ilyen nőkre szoktam azt mondani hogy talpraesett,mert megmeri mondani hogy miért ne fízethetnék!

Az ilyen nőkre mindig számithatsz ha bajban leszel.Mert még a férfi is lehet munka nélkül!

2011. jan. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

kompenzáld...

ha több ideje együtt vagytok,és este is együtt vagytok főzz neki vacsit,ha másnap megy dolgozni csomagolj reggelit..hidd el,ez is elég nagy kiadás


vedd meg elővételben a szinház/mozijegyet...ezzel már ugysem tud mit kezdeni


illetve ne hivasd meg magad drága helyekre


ha meg annyira ragaszkodik hozzá hogy fizessen,akkor tedd félre a pénzed,jó lesz az még


(bár lány vagyok,de anno nem hagytam hogy párom,bár majdnemhogy nálam lakott,fizessen az albérlet árába,pedig épphogy kijöttem...félretette szépen mindig...nem is jöhetett volna jobban az a 3 év alatt összegyűlt pénz mint most öszeköltözéskor...én ugyse tettem volna félre ha elfogadom tőle akkroiban...)

23/N

2011. jan. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!