Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik színtípusba tartozok?...

Melyik színtípusba tartozok? Vagy 3000 helyen utána jártam, de sehogy sem találom a megfelelőt!

Figyelt kérdés
A bőröm világos, de nem tudom eldönteni, hogy hideg, vagy meleg árnyalatú. Az arcom egyiknek se tűnik, csak a gyulladás miatt pár helyen ki van pirosodva. Ehhez képest a karom enyhén sárgásnak tűnik, de azt olvastam, hogy attól is függ, hogy hideg vagy meleg tónusú e a bőr, hogy milyen színűek az erek a csuklómon. Hát az is egyik helyen kék, másikon zöld. Most akkor hogyan állapítsam meg? A szemem közepesen világos barna, de nem zöldes, inkább arany. A hajam gyerekkoromban méz szőke volt, azóta már sötét hamvasszőke, szinte barna. Napozni nem szoktam, pár hete kb 2 órát ücsörögtem a napon, kicsit barnultam, a bikini helye éppen hogy látszik. A lábam viszont leégett, pedig használtam naptejet mindenhol. Valaki segítsen!

2013. jún. 14. 15:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Ó még valami! A hajam inkább sötétebb fakó szürkére hasonlít, mint barnára
2013. jún. 14. 15:14
 2/6 A kérdező kommentje:
Talán ehhez tudnám a leginkább hasonlítani: [link]
2013. jún. 14. 15:16
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagy ehhez: [link]
2013. jún. 14. 15:17
 4/6 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján szerintem te ősz típus vagy :) Mondjuk nem biztos, csak egy tipp.
2013. jún. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az ősz típusra a haj vöröses árnyalata jellemző, nekem meg inkább fakó szürke.
2013. jún. 14. 20:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! A képek alapján a hajad valószínű hamvas szőkésbarna. Én a nyár típusra voksolnék. :) Próbálj ki színeket. Ha a fekete túl határozott neked, nem leszel tél típus. Ha a csokibarna sárgítja az arcszínedet, nem leszel ősz típus. A nyár típus színei a szürkék, kékek, kékes rózsaszínek, lilák stb.
2013. aug. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!