Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok fotogén, akkor...

Ha nem vagyok fotogén, akkor nem tudok jó képeket csinálni magamról?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. A tükörben szépnek látom magam, a képeken nem. Egyedül 1-2 képem van, amire azt tuom mondani, hogy tetszik magamról. A többi....

Mindegy, hogy mit veszek fel, mindegy, hogy van-e rajtam smink, mindegy, hogy hogy áll a hajam. NEm sikerül össze hoznom egyet se. Csinálok vagy 100-at, különböző oldalról, nem csücsörítek, nem pózolok, de nem jön össze.

Próbáltam direkt úgy viszonyulni hozzá, hogy nem érdekel nem görcsölök rá, és úgy se. Ha barátnőkkel fotózkodom, akkor is sanszos, hogy jó lesz. Nem szoktam megkérni másokat, hogy fotózzanak le. Viszont vannak kirándulós képek, ahol a úgom fotózott, és majdnem jók, de mindig van rajta 1-1 hiba, amitől nem jó a kép(pl bután mosolygok, félig nyitva van a szám, nem nézek oda, bele lóg a hajam a szemembe, stb.)

Adjam fel? Nem sikerül többé jó képet csinálni rólam?

Volt már olyan, hogy direkt csinosan kellett öltöznöm valahova csinos haj, stb, és igyekeztem akkor is legalább 1!!!! képet csinálni magamról, de túl mű lett, olyan nem természetes...

Kezdem feladni a reményt. Szerintem mindegy az, ha valaki csúnya, vagy nem, mindenkiről lehet előnyös képet csinálni. Én nem vagyok a legszebb, sőt, néha csúnyának látom magamat, de mégse annyira, hogy egy képet se hozhassak össze magamról. Videófelvételekben szépnek látom magamat. Ha kivágok onnan egy képet általában jól sikerül, de z mégse ugyanaz.


2013. jún. 14. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
lazíts... rólam sem akaródznak jó fotók születni.. ha a fejem jó lenne, a körítés szar.. ha a ruhám tökéletes, az arcberendezésem pocsék.. én már csak röhögök rajta, és élvezkedem a tükörben az arcjátékomon :)
2013. jún. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez anKeress egy valóban profi fotóst. :)
2013. jún. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez mindenkire igaz valamennyire, a profi modellek / politikusok megtanulják, mi az előnyös oldaluk, pózok és automatikusan ezt mutatják, ha fotózzák őket. Ez a "pózolás" egy szakma és nehéz dolog, nem csoda, ha egyedül nehezen megy. Keress fotóst, aki átlagos emberekről is jó fotókat készít, keresgélj fotós portfóliókat a neten és szerintem találsz majd valakit, aki igényesen, türelmesen végigfotóz. Egyébként én amatőr fotósként hasonlóan pocsékan fotózható vagyok, ennek ellenére az alig 6 éves kölköm gyönyörű képeket készít rólam, úgy nézek ki rajta, mint egy isten, jó mestere volt, ennyi :-). Jó megfigyelés egyébként, hogy a fotó sikere sokszor erősen a fotós személyétől függ, egy kedves, barátságos fotóssal, akivel jól érzed magad a képek is sokkal jobbak lesznek, úgy nézel a kamerába, ahogyan az emberre néznél mögötte és ez látszik a képen. Ne add fel, mindenkinek van legjobb arca, sok sikert!
2013. jún. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!