Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl vékony vagyok szerintetek...

Túl vékony vagyok szerintetek is?!

Figyelt kérdés

184 cm kb, 20F és hány kg-nak néztek? Mit gondoltok? Elmegy, vagy már túl vékony?


(Bocs, hogy tükrös kép. Nem volt itthon senki, így tudtam megoldani.)



2013. jún. 14. 18:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én pont 60kg-ra tippeltem :D van egy ismerősöm aki alkatilag hasonlít rád és ő nyom ennyit. Egy csöppet vékony, de van akinek ez tetszik. Nyáron süss sok szalonnát, hátha ragad rád valami :D 18/l
2013. jún. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Rám a koszon kívül semmi sem ragad :) Ehetek én akármennyit...feljön egy 3-4 kg jobb esetben, semmi több.


Örökölt alkat, sajnos. De inkább ez minthogy kövér legyek (Bocs, ha ezzel valakit megsértenék.)

2013. jún. 14. 22:32
 13/15 A kérdező kommentje:
És emiatt el is neveztek most gyúrósnak... Micsoda irónia :D
2013. jún. 14. 22:33
 14/15 anonim ***** válasza:
arcok a haverjaid :D, hát ami azt illeti tényleg nőies melleid vannak :D, gyúrjál sokat, evezést is ajánlanám!
2013. jún. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Persze, meg fulladjak is bele már a vízbe nem? :D Itt nincs semmi. JNSZ megyei 400 fős falucskában élek :) Környéken még hírből sincs ilyesmi.
2013. jún. 15. 01:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!