Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért néz ki ilyen jól az a pasi?

Miért néz ki ilyen jól az a pasi?

Figyelt kérdés
Táborozni voltunk az iskolával, többen mentünk kísérő tanárként, több iskola fogott össze. Itt ismertem meg egy férfit, ő is szintén kísérő tanár volt, történelem szakos. Sokat beszélgettem vele, nem vékony se nem duci, olyan mitha edzene, de nem szokott gyúrni "neki alapból ilyen szálkás teste van".Eszméletlen jól néz ki, másnak időbe tellene, hogy így nézzen ki szerintem. De mégis, hogy lehetnek ilyen jó génjei?

2013. jún. 15. 23:12
 1/5 anonim válasza:
100%

úgy.

ennyi

2013. jún. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A sport nem csak a "gyúrást" jelenti.

És persze a gének is számítanak.

2013. jún. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Vannak vastagcsontozatú masszív emberek, akik alapból sportosan néznek ki, és vannak, akik hosszú munkával tudják elérni a sportos kinézetet.
2013. jún. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Genetika.Egyszerűen van aki így születik.

Van olyan ismerősöm aki 1 hónap edzéstől többet fejlődik mint más fél év alatt..

2013. jún. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Muszáj volt velünk megosztanod ezt a sztorit? :D
2013. jún. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!