Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » HELP! Mit szólnátok, ha a...

Szellkriszta kérdése:

HELP! Mit szólnátok, ha a pasitok körülmetéltetné magát?

Figyelt kérdés

Arról van szó, h a pasimmal mostanában akarunk először szeretkezni, és arról beszélgettünk, hogy melyikünk mit szeret a másik nemen, pl. nekem mi tetszik a férfitesten...

Megkérdezte azt is, h szerintem milyen pénisz néz ki jobban: a sima vagy a metélt? Én azt mondtam, h a metélt, mert a makkon mindig megakad a szemem. Erre ő előhozakodik azzal, h akkor bevállalja értem a körülmetélést. Én nem gondoltam komolyan! Nem akarom kés alá küldeni, ez túl nagy áldozat! Azért filózok ennyit, mert utánnanéztem, h a metélés a lánynak lehet előnyös, de a fiúnak hátrányos, hogy a makkja elkérgesedik, meg hát amúgyis ciki az ilyen, nem? Szerintetek lebeszéljem róla, vagy mégse?



2012. okt. 1. 08:42
1 2 3
 1/23 Antimod ***** válasza:
57%

"metélés a lánynak lehet előnyös, de a fiúnak hátrányos, hogy a makkja elkérgesedik"


Nem kérgesedik el, csak megvastagszik a bőr, és ezért kevésbé érzékeny, mint a "fedett". Olyan szempontból viszont előnyös, hogy könnyebben tisztán tartható. A sivatagi népek valószínűleg éppen emiatt "iktatták" vallási szabályba a körülmetélést, mert így nem tudott a makk alá menni a sok kis apró homokszemcse, hogy gyulladást okozzon (tisztálkodni meg a vízhiány miatt gondolom nem mindennap volt lehetőség).


Szerintem egy félmondat miatt nem kellene a párodnak ezt vállalnia, ha nincs más oka rá, mert viszonylag hosszadalmasan gyógyul.

2012. okt. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

Hát ja, azért így felnőtt korban, ha amúgy nincs semmi egészségügyi probléma vele, akkor felesleges "csak" esztétikai okokból belevágnia. Amúgy ha nagyon ragaszkodik hozzá, akkor ám tegye. Ha nem tudod lebeszélni róla, akkor valószínűleg amúgy is gondolkozott rajta, csak most megragadja az alkalmat.


Egyébként a metélt pasikkal nincsen semmi gond, bár felnőtt korban biztos nehezebb lesz megszokni.

2012. okt. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
42%
beszel le rola mert fajdalmas es hoszu gyogyulas es felesleges csonkitas
2012. okt. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
35%
Ne! azér van a fityma! azt akarod h élvezhetetlen legyen neki a szex? ne nyomorítsd meg
2012. okt. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó válaszadó, tapasztalat? Én metélt vagyok, de egészségügyi okokból, lánnyal még nem voltam, viszont a kérgesedés jelét nem látom, csak érzéketlenebb :). De nem vállalnám be csak úgy egy mondatocska miatt..
2012. okt. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
39%

Hali!

Szia Kriszta! :)


Háát igen, itt szembesül7sz a szavaid sùlyával. Ha a párod ezt valóban bevállalná érted, akkor vagy őrült, vagy hülye, vagy mind2 1xre,vagy csak őrülten szerelmes beléd, annyira, hogy ezt is bevállalná érted. Kell még több bizonyíték arra, hogy szeret, szerelmes beléd, és hogy veled, melletted képzeli el a jövőjét!? Érted tesz mindent, és ha nem is gtad komolyan, mégis, ő neked akar tetszeni, és ha ezt az "ékszert" (áldozatot), amit ő nagylelkűen felkínált, te visszautasítod, az könnyen felér egy nemleges válasszal a reményeit illetően. Az a baj, hogy a felelőtlenül kimondott véleményeddel kellemetlen helyzetet teremtettél, amit, ha visszavonsz, kissé erőltetett lenne. Nem? :-?


Azt tisztázd magadban, hogy te tényleg így glod-e, ahogyan mondtad, vagy csak komolytalanul rávágtál vmit!? (Most légy öszinte magadhoz és ne azért mondj bármit is (akár azt, h. nem tetszik a metélt pénisz), mert most meg akarod kímélni a barátodat a vállalásától! Q balódi véleményedre vagyok kíváncsi! :-o


'

De kezdjük ott, hány évesek is vagytok? :-)


Üdv: EE

2012. okt. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Kedves EE! A párom azért nem hülye, s nem is őrült. Lehet, hogy a második hozzászólónak van igaza, hogy megragadta az alkalmat, hogy megemlítettem... Igen, korábban is gondolkozott ezen, csak most újra eszébe jutott. Még beszélgetek vele erről, h mi miatt gondolkozott el ezen.

És amúgy komolyan mondtam neki, hogy a metélt jobban tetszik. Olyan kihívó... Olyan érzésem van, mintha a csupaszon kikandikáló makk lenne a pénisz 'csúcsdísze'. Bőrrel meg úgy néz ki, mint egy sima bőrrúd.


És ha érdekel a korom: most 20 éves vagyok, és a párom is annyi.

2012. okt. 2. 00:02
 8/23 anonim ***** válasza:
69%
lehuzod bort es a latvany ugyan az feleslegesen ne vagja tonkre magat
2012. okt. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Ja, és most látom, h mire gondolhattál: a kérdésemben a "Nem gondoltam komolyan" arra vonatkozik, hogy nem gondoltam arra, hogy ő metéltetni akarja - Lehet, h komolyan jobban tetszik a metélt, de attól elfogadom őt így is, úgy is, mert szeretem.
2012. okt. 2. 00:22
 10/23 anonim ***** válasza:
27%

Hali ismét!


˙

"Bőrrel meg úgy néz ki, mint egy sima bőrrúd."

_ Háááát... do.Ob ...egy dildóra sztem ez inkább jellemzőbb, bár én nem vagyok nő, hogy ezt megítél7sem. Egy bré tud szép lenni fitymával is, mégha nem is csillog ki belőle a makk!


De úgy érzem, azt hiszed, hogy "leszóltam a párodat", pedig nem. Amit írtam, azt nem negatív értelembe véve szándékoztam írni, -- csupán a félreértések elkerülése érdekében. A "hülye" és "őrült" jelzőkkel a barátod elszántságát próbáltam érzékeltetni -- bár azért emiatt metéltetni inkább utóbbi lenne jellemzőbb -- szóval ne értsd félre, nem rossz szándékból írtam. :-)

A véleményedre pedig a tixtánlátás érdekében voltam kíváncsi, és köszi, hogy ezt megírtad. :-)

(Am. meg mindkettő alapjaiban jellemző is tud lenni a szerelemben, hisz ha úgy vesszük, a szerelem vak, és őrültségekből hülyeségekből is bőséggel jut benne.)


"a "Nem gondoltam komolyan" arra vonatkozik, hogy nem gondoltam arra, hogy ő metéltetni akarja - Lehet, h komolyan jobban tetszik a metélt, de attól elfogadom őt így is, úgy is, mert szeretem."

_ Akkor ezt tixtázd vele is! Mert ha te általánosítottál, ő -- főleg ha már am. is filózott ezen korábban -- akkor magára ve7te. Ha te ezt nem szeretnéd, ill ha te nem ezt szeretnéd/szeretted volna (elérni), akkor közöld vele. De ne kérés alapon, hanem kijelentés alapon! :-o

Ha kéred, le7 nem fogod tudni olyan könnyen/hatással meggyőzni arról, hogy te így fogadod inkább el, azonban ha kijelented, hogy őt így szereted annak ellenére, hogy vannak férfiak (mondjuk), akiknél a metélt tetszik (és az nem ő), emiatt nem szeretnéd, vagy mert nála úgy érzed nem tetszene annyira, akkor jelentsd ezt ki, úgy nagyobb vszséggel fogod tudni őt meggyőzni és lebeszélni. (Én most elsősorban magamból indultam ki ezúttal, bár másnál uez ucsak bebizonyosodott már!)


Vagy esetleg most őszintén: Nála is tetszene a metélt, függetlenül attól, hogy te nem szeretnéd, ha ő miattad metéltessen!? Ebbe belegondoltál már?

(Félreértés ne essék, én is ellene vagyok az értelmetlen metéléseknek, de ezt ebben a témában úgy érzem muszáj volt így kifejtenem, és megkérdeznem.)


˙

Üdv: EE

2012. okt. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!