Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk, ez tényleg így van?

Lányok, fiúk, ez tényleg így van?

Figyelt kérdés

Elég nagy mellem van (75C-D fazonfüggő, hogy melyik,de inkább C), de egyáltalán nem vagyok kövér (169/58-és úgy, hogy 10 éves korom óta rendszeresen futok, biciklizek, szóval a súlyom nagy része izom), de egyre többen mondják nekem, hogy a nagy mell milyen szívás, lógni fog, fájni fog a hátad, tönkreteszi a gerinced és nem is szép :o

Most mit csináljak?? o.O :( Ez tényleg ILYEN nagy probléma?

16L



2013. jún. 16. 13:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha most nem fáj tőle a hátad, akkor nem fog később sem már. Főleg, ha sportolsz is, akkor a hátad sokkal jobban meg tudja tartani.

Az meg, hogy lógni fog...aki látott már nagyobb mellet életében, az tudja, hogy valamennyire nyilván lóg, hiszen, nagyobb a súlya, mint egy A-kosárnak. Ez természetes dolog, nem lebeghet a levegőben :)

2013. jún. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Valamennyire télleg lóg, pedig napi 2x melltornázok :/
2013. jún. 16. 13:58
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszeresen sportolsz akkor nem fog lógni annyira. és ha gerinctornázol akkor gerinced se fog fájni. nekem meg pont hogy kb alig van mellem, tehát én ölni tudnék érte.:D
2013. jún. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Szard le őket. Komolyan, ez már vicc :D Ha kicsi a melled, azért szólnak meg, ha nagy, akkor meg azért...

A barátnőm mellei elég nagyok, és nem lógnak. Van egy barátnője, sokkal kisebbek a mellei, de neki meg azok a kicsik úgy lógnak... :S Szóval gondolom emberfüggő. Szerintem ennyi idősen már látszódik, hogy lógni fog e. Ha most nem, akkor szerintem később sem nagyon. (80 évesen meg már gondolom nem fog érdekelni :D )

2013. jún. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy nem szép, az marhaság. Kinek mi tetszik. A mellizom gyakorlatokat folytasd és kezdj el a hátadra is erősíteni.

A Schrott torna szerintem erre is jó, a tartásod is javítja. Nekem elsősorban gerincferdülés miatt kellett, de a lényeg, hogy a hátat erősíti.


Amúgy én örülnék ha C-s melleim lennének :)

2013. jún. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy gondot okozhat, főleg ha megvan hozzá a megfelelő izomzatod! :)
2013. jún. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Nagyon érzékeny vagyok és az emberek megjegyzései annyira rombolják mindig az önbizalmam...:(

2013. jún. 16. 14:44
 8/20 A kérdező kommentje:
Amúgy most elkezdek erősíteni a hátamra is...köszi :)
2013. jún. 16. 14:51
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre szívesen látnánk egy képet róla, amin valamennyire látszik, hogy mekkora :)
2013. jún. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék felrakni :( Lehet, hogy feleslegesen félek, de már sokszor fenyegettek meg neten keresztül :( Bocsi
2013. jún. 16. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!