Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk őszintén! Mi a...

Lányok, fiúk őszintén! Mi a véleményetek első ránézésre erről a lányról, aki rendkívül népszerű? Tényleg ennyire szép, hogy ilyen sokan felfigyelnek rá?

Figyelt kérdés

Tipikusan azok a "tucatfiúk" vannak oda az ilyen lányokért szerintem. Bővebben izmos test, zselézett haj, magabiztos kisugárzás stb.)Srácok járnátok vele? Tudom, hogy az első két kép agyon van photoshoppolva, de szerintem anélkül is szép lány. A fogait irigylem a legjobban. Ha válaszoltok kort, nemet írjatok légyszí!

[link]

[link]

[link]


2013. máj. 19. 21:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nem jön be. Szép, de olyan természetellenesen sok a ps meg a szemfesték rajta...
2013. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
elég ronda,de a teste jó lehet :) 17/F
2013. máj. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Bratilla ***** válasza:
Tetszik ez az arcforma, a magas homlok intelligenciát sugall (az más kérdés, ha a lány nem az, de első ránézésre ez jön le) :D A fogai tényleg szépek, meg a zeme is, bár kevesebb festék elég lenne.
2013. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem szép, de nem is ronda. Teljesen átlag. Sminkkel bárki kinéz így, főleg annyival, amennyi rajta van.
2013. máj. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Átlag csaj szilikonmellel
2013. máj. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Átlag plázabitch, hörcsögfejjel.

Ezen kívül elég önbizalom hiányos lehet, ha csak ennyi sminkben érzi szépnek magát.

2013. máj. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
öööö.... jó tusvonalat csinál
2013. máj. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az első két kép annyira mű hogy arról sokat nem lehet megmondani, az utolsón inkább látszik hogy hogy néz ki. Nekem nem tetszik túlzottan. Nem csúnya de semmi szépet vagy nőieset nem látok benne. Szóval olyan semmilyen. 24/l
2013. máj. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Ja és nem feltétlenül a kinézete miatt figyelnek fel rá hanem a viselkedése miatt. Ismerek kimondottan duci, csúnyácska lányt aki minden srácnak tetszik ő meg hetente váltogatja őket vagy ha megmarad valaki mellett megcsalja, pedig szerintem sokkal jobban néznek ki nála azok a srácok akikkel összejön. Megkérdeztem egy fiú ismerősömet hogy neki bejön-e és miért. Az volt a válasza igen és azért mert olyan perverz feje van, látszik hogy kb a buszmegállóban is meg lehetne.. :D
2013. máj. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. 20/F
2013. máj. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!