Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak nekem tűnik undorítónak...

Csak nekem tűnik undorítónak a fültágító?

Figyelt kérdés

Hányingerem van, ha rá nézek/ átnézek rajta. Ti hogy vagytok vele?

16/F



2013. jún. 16. 18:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Egyetértek!

Bár nekem az ilyen piciktől úgymond semmi problémám,de az ilyen bazi nagyoktól hányok! Pfúj

23/N

2013. jún. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nekem is,baromság az egész.
2013. jún. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
A kis picikkel nekem sincs gondom, de a nagyok számomra is visszataszítóak..
2013. jún. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
59%

Igen, csak az ilyen gyöpös embereknek van bajuk vele, érdekes nekem még senki nem mondta burkoltan se hogy nem bántam-e meg, hiába átlátni rajta

Olyanok undorítónak akik csak képről meg messziről látják, akinek hosszú műkörme van az nem undorító? Akin szemüveg van? a kövér emberek? sorolhatnám még, csak most ilyen alapvető dolgokat hoztam fel

Akinek van tágítója az ékszerként és díszként tekint rá, én büszkén hordom és nagyon szeretem

De ilyen barátok nem kellenének akik szerint "hányinger keltő"


16 évesen lehetnél elfogadóbb is, olyan vagy kajak mint egy 60-70éves

21/F

2013. jún. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%

Hogy záródna rá az összes ilyen hülyének a lukára egy lakat a BDSRSTNT! Nagyon ronda!


20f

2013. jún. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég undi mikor átlátsz a fülén... Pár napja az utcán láttam egy srácot akinek nem volt benne a fültágítója. Az mégrosszabb volt mintha benne lett volna...v
2013. jún. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik, pedig láttam már közelről is, néhány ismerősömnek van és szerintem baromira ronda. Hányni nem fogok tőle, de őszintén szólva felfoghatatlan, hogy egyesek ezt miért látják szépnek, esztétikusnak. Számomra visszataszító, de elfogadom, hogy mint sok minden más is,ez is nagyon relatív dolog. Az biztos, hogy nekem nem kéne olyan srác, aki ilyet visel.

21/L

2013. jún. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
akkor itt eddig 6:1 az arány. Köszönöm mindenkinek, és én nem messziről láttam csak ilyet, nekem is vannak ismerőseim, de nem teszem elöttük szóvá, mert tudom, hogy ő nekik tetszik, vagy tudomis én.
2013. jún. 16. 19:24
 9/25 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es: Nem tartom magam "gyöpösnek", a hajam is mindenféle színű, a fülemben is van piercing, és úgy általában is tetszenek a piercingek, meg az extrémebb dolgok. Kb az egyetlen a fültágító, ami nagyon nem..ízlések és pofonok, nem kell ehhez "gyöpösnek" lenni.

Egyébként nekem is van olyan ismerősöm, akinek van, de nyilván azért van, mert tetszik neki, így nem mondom neki én se, hogy szerintem gáz, semmi közöm hozzá.


Ettől még én se jönnék össze olyan pasival, akinek van, mert számomra visszataszító.


23/L

2013. jún. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Egész addig, amíg nem láttam kitágított fület tágító nélkül, nem volt vele bajom, de úgy, hogy csak ott lóg, mint egy 80 éves öregembernek... Borzalmas!
2013. jún. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!