Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak nekem tűnik undorítónak...

Csak nekem tűnik undorítónak a fültágító?

Figyelt kérdés

Hányingerem van, ha rá nézek/ átnézek rajta. Ti hogy vagytok vele?

16/F



2013. jún. 16. 18:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
51%

9-es

Számomra meg a 6féle hajszín a "kiábrándító" ilyen lánnyal nem is kezdenék, piercingek sem jobbak semmivel akkor, nem értem mit vegetálsz

De mindegy van rajtad/tok kívül még tucat lány aki szereti és nem lenézi ezt a műfajt

21/F

2013. jún. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
6féle hajszín:D 2 szín van benne, de sebaj. Nem vitázok, neked tetszik, nekem nem, ennyi volt a kérdés.
2013. jún. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
A hajszínnel nekem konkrétan nincsgondom, még ha 1024 színü akkor sem, a piercingekkel vitatkoznék, de az eredeti téma a fültágító, es nem azert szantam ezt a kerdest, hogy egymasnak ugorjatok. Csak véleményekre voltam kíváncsi.
2013. jún. 16. 20:42
 14/25 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele hogy imádom és nem fogok megválni az enyémektől csak azért mert az emberek 90% undorítónak tartja. Csakis magamnak akarok tetszeni, ha hányingered van a te dolgod.
2013. jún. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

annyira mulatságos lesz majd, mikor kimegy a divatból, és sokan azt sem tudják mit kezdjenek a szétcseszett fülükkel.

egy sima piercing helye benő, egy hajat át lehet festeni, de egy 80 éves öregasszony pinájára hasonlító fület max plasztikázni lehet, amire nem hinném, h minden suhancnak lesz pénze :)


nekem sem tetszik, illetve nem értem, h mi értelme van annak, h némelyiken már a Lánchíd is átférne... keresztben :P

2013. jún. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Képzeljétek vannak manapság olyan szakemberek akik fülösszevarrásból is élnek :o Legalább nézzetek utána, ha nem érdekel ne írj véleményt tudatlanul! Na nekem ez a mulatságos..
2013. jún. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
ennyi tudatlan embert istenem....amúgyis össze lehet varratni és képzeld el szépen megtudják csinálni nyoma se marad...meg kimegy a divatbol...kitérdekel? utálom az olyan gyökér kis páwákat akik csak divatbol csinálnak ilyen dolgot ...nem vagyok én birka hogy menjek a sok divatmajom után..nekem van saját stílusom leszarom a divatot és én sem válnék meg tőlük semmiért :)20mm egyelőre ;)
2013. jún. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
25%
na ahogy itt olvasgatom a válaszokat, elég elképesztőek az emberek..."baromság az egész jaj fúj hívom anyucit" *nyávogó hangon*...kb ez a szint. Arra nem gondoltok hogy valahol ez hagyomány pl az egyes törzseknél? Nézzetek körbe hogy hány embernek van tetoválása, piercingje, sok fülbevalója stb...elárulom hogy ezek se magyar találmányok csak már annyira megszokott hogy természetesnek veszik az emberek. Mi undorító egy fültágítóban?? Ugyanaz a fülcimpa mint előtte volt könyörgöm csak van rajta egy baszott nagy luk! Muszáj ennyire gyöpösnek lenni?:oo Akkor már csakazért is tovább tágítom mert tudom hogy sok embernek nem tetszik :'D (na jó ez poén volt amúgy is nagyobbat akarok) De ezaz fikázzuk csak egyszerre más embereket csak azért mert tetszik nekik a tágító és büszkén hordják! Megveszed a legdrágább ruhát a boltban és büszkén hordod, aztán neten meglátod hogy 20 ember fikázza azt és vele együtt a te ízlésedet is. na ez pont olyan! na, kinek hogy esne? (nem magamról beszélek mert soha nem kellenének a közelembe se olyan emberek akik nem fogadják el azt amit én szeretek és amilyen vagyok!)
2013. jún. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
arról nem is beszélve hogy nem olyan maradandó szörnyű dolog mint aminek beállítják....összeszűkül és össze is lehet varratni meg akármit lehet vele csinálni. Én a magam részéről amúgy is szeretem ha az embereknek elkerekedik a szemük ha megmutatom nekik a fülem vagy meglátják a piercingeimet vagy akármi... A kérdezőnek meg csak annyit hogy nekem meg az ilyen emberektől van hányingerem...előző voltam, na puszcsi. 16/L
2013. jún. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Ismétlem, nem az volt a kérdés célja, hogy essünk hasra egymás ízlésétől, egyszerű közvélemény kutatás
2013. jún. 24. 20:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!