Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ápolatlanságnak számít ha nem...

Ápolatlanságnak számít ha nem szedetem ki a szemöldököm?

Figyelt kérdés
Nem olyan, mint rumcájsznak, de azért nem is vékony. Engem nem zavar, szerintem szép formája van és megy az arcomhoz, meg amúgy is undorodom a nagyon vékony, természetellenes formájú szemöldöktől. Szóval szerintetek gáz ha nem szedem ki?

2013. jún. 16. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki, akkor nem probléma. :)
2013. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha formás, nem extrém vastag, akkor felesleges kiszedni. Esetleg ha kilóg pár szál a sorból, azt szedd ki, de egyébként értelmetlen.
2013. jún. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem ápolatlanság
2013. jún. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. attól félek, ha elkezdeném kiszedegetni megerősödne és életem végéig szedni kéne, ha nem akarok Brezsnyevnek kinézni. ez igaz, mi a tapasztalatotok? ha egyszer kiszedem onnantól " nincs visszaút"?
2013. jún. 16. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki, akkor nem kell! :)
2013. jún. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem erősödik meg. Eleve hagymástul szokás kiszedni, tehát még ritkulna is. Nem baj, ha vastag a szemöldököd, van akinek kifejezetten ez áll jól és tényleg sokkal szebb, mint egy csíkban megrajzolt kis semmi. De azt azért vedd figyelembe, hogy senkinek sincs tökéletes szemöldöke. Mindig akad néhány kilógó szál, amit azért nem árt kiszedni. Szerintem próbáld ki, hogy egy picit (tényleg csak picit) igazítasz rajta, aztán ha nem tetszik úgyis visszanő idővel, de lehet, hogy a korrigált változat még jobban tetszik majd. Sose félj változtatni, de csak magadért csináld, ha neked tényleg tökéletesen megfelel így, inkább hagyd a csudába.
2013. jún. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
van h nem nő vissza ugyanúgy és örökre szedned kell onnantól..
2013. jún. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!