Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hirtelen nagyon súlyos egészsé...

Hirtelen nagyon súlyos egészségügyi probléma miatt le kell fogynom, van valakinek edzésterve otthoni tornára?

Figyelt kérdés
Jól bevált edzésterv kellene gyakorlatokkal,étrendet az orvosom állított össze.Van egy futógépem és néhány egyéb sport eszköz amit használok de olyasmire gondoltam amit bármikor minden további nélkül lehet csinálni (csak én kellek hozzá és egy kis akaraterő ).6 kilót kellene fogynom 3 hónap alatt.

2013. máj. 10. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:

6 kilót azért nem lesz nehéz leadni 3 hónap alatt, bár nem tudom, mennyi felesleg van rajtad.

futógépet használhatod nyugodtan, ezenkívül felülések, húzódzkodások, fekvőtámaszokat csinálhatsz, ez az ún. fegyencedzés

2013. máj. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sokat számít, ha az otthoni edzést nem este, hanem reggel csinálod rögtön ébredés után. sokkal hatékonyabb, több kalóriát égetsz.


egyébként meg nem tudom, de ha eddig nem nagyon mozogtál, most meg ezerrel elkezdesz edzeni, akkor lehet, hogy kg-ban nem fogsz sokat fogyni, mert ha az elvesztett háj mellett nőnek az izmok is, akkor előfordulhat, hogy egyre karcsúbb vagy, tűnik el a háj, de a súlyod stagnál...

2013. máj. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6 kilót 3 hónap alatt??? Ez vicc?? Nem 60-at akartál írni??
2013. máj. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Otthon végezhető edzésekre sok hasznos dolgot találsz a neten. Íme pár link:

kisgaborfitness.hu (innen elérhető pár videó, saját testsúlyosak is)

tornavideo.hu (Péntek Enkőtől havi edzésterv is kérhető ingyenesen! Nekem nagyon bevált, élvezni fogod! :))

És a jelenlegi nagy kedvencem: www.fitnessblender.com (Egyébként youtube-on is fent vannak a videóik. Nagyon jól be vannak mutatva a gyakorlatok és valós időben mennek. Rövid, DE nagyon intenzív edzések. Tökéletes!)


Ennyi kg-t, ennyi idő alatt gond nélkül el fogsz tudni érni, ahogy a többiek is írták, még hamarabb is!

Sok sikert és kitartást!

2013. máj. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha van miből fogynod elég egy hét is. Én 92-ről fogytam 74-re három hét alatt. Azóta megint épp 92 vagyok, csak nőttem 35 centit, meg nem a hasam változott, hanem izmos lettem hála a teremnek...
2013. máj. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!